STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Element Me'aisam Dubai

Spojené arabské emiráty, Dubaj

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Element Me'aisam Dubai

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Do horních poschodí lze pohodlně vyjet výtahem. Je zde hotelový sejf. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení přes WiFi (zdarma). V apartmánovém hotelu je restaurace. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat bez poplatku na parkovišti. Objekt nabízí vícejazyčný personál, transfer-servis a pokojovou službu. Jsou zde business prostory s faxem a kopírkou. V konferenčním sálu lze pořádat konference, přednášky a jednání.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace a koupelna. Je tady sejf. Kuchyňský kout je vybaven mikrovlnnou troubou. Hosté mají k dispozici pračku. K základnímu vybavení patří telefon, televize a WiFi. Některé pokoje jsou bezbariérové. V koupelnách najdou hosté výběr z několika typů ručníků. Je možné rezervovat koupelnu s bezbariérovým přístupem.

Sport/zábava

Hotel nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Apartmánový hotel má venkovní bazén. Hosté se mohou opalovat na lehátkách. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například fitness studio, aerobik a spa. Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Je možné si objednat snídaně.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.