STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Tulip Al Barsha Hotel Apartment

Spojené arabské emiráty, Dubaj

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Tulip Al Barsha Hotel Apartment

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Do horních poschodí se hosté dostanou po schodech nebo mohou vyjet výtahem. V apartmánovém hotelu je úschovna zavazadel a hotelový sejf. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu (zdarma). Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace a kavárna. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Hosté mohou zaparkovat v garáži (za poplatek) nebo na parkovišti (zdarma). K nabídce patří i transfer-servis. Zasedací místnost poskytuje prostor pro konference, přednášky a jednání.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace a koupelna. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, telefon a WiFi (za poplatek). Pro hosty je na pokoji připravena domácí obuv. Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. Koupelny mají sprchový kout a vanu. Je zde vysoušeč vlasů. Je možné rezervovat koupelnu s bezbariérovým přístupem.

Sport/zábava

Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Hostům jsou k dispozici slunečníky. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například fitness studio, aerobik, sauna a parní lázeň. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Je možné si objednat snídaně.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.