STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Mandara Rosen

Srí Lanka, Kalutara

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Mandara Rosen

Neoficiální popis ubytování

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do letoviska PALATUPANA, které se pyšní svými uchvatnými plážemi a nadstatndartními turistickými službami. Užijte si sluníčka, překrásného moře a místní atmosféru.


PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V RESORTU
MANDARA ROSEN 5*****!!

Popis Lokace
PALATUPANA:
Popis ubytování
MANDARA ROSEN 4****:

Hotel Mandara Rosen je situování na jihu Srí lanky, přibližně 37 km od Národního Parku Yala. Tento hotel disponuje 60 pokoji, které se dělí na 3 kategorie - "Twin Deluxe Room", "Double Deluxe", "Suites". Hotel disponuje 40 klimatizovanými pokoji "Twin Deluxe room" a 16 pokoji kategorie "Double Deluxe", které nabízejí svým hostům TV s plochou obrazovkou a satelitními programy, psací stůl, 2 široké postele, příslušenství na přípravu kávy a čaje, prostornou skříň a vlastní sociální zařízení. Pokoje "Suite" disponují stejnými zařízením a navíc dvěma koupelnami a vlastní terasou. Dále hotel disponuje bazénem, restaurací, barem a "Ayurveda Spa". V hotelu je k dispozici Wi-fi připojení a parkování v areálu hotelu. Některé služby v tomto hotelu mohou být zpoplatněny.

Strava

Kuchyně na Sri Lance nabízí plno gurmánských specialit a lahůdek. Skládá se z ovoce a zeleniny, kokosových ořechů, mořských plodů. Tamní speciality ovlivnily národy, které měly se Srí Lankou co do činění. Byli to Arabové, Indové, Holanďani či Angličané. Vliv jednotlivých kuchyní se dodnes promítá v pokrmech domorodců a tvoří zajímavé směsi chutí. Hlavní vliv má pochopitelně kuchyně indická, v mnoha ohledech jsou obě kuchyně totožné.

Program
1. DEN
Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu)

2. DEN (LETIŠTĚ/PALATUPANA)
Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu MANDARA ROSEN 5*****
Volný program

3. DEN - předposlední DEN - (PALATUPANA)
Volný program
Možnost fakultativních výletů

Poslední DEN
Volný program
Odjezd na letiště

Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu)

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.


Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.