STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Švýcarské horské železnice

Švýcarsko, Ostatní

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Švýcarské horské železnice

Neoficiální popis ubytování

Program

1. den: odjezd z Plzně v 7.30 hod. (z Prahy 6.00 hod.) tranzit Německem. Příjezd do Vaduzu, prohlídka hlavního města Lichtenštejnska. Odjezd na ubytování do Švýcarska, večeře, nocleh.


2. den: po snídani přejezd autobusem průsmykem Julier do údolí Engadin. Zastávka u kruhového viaduktu Brusio, který je symbolem Rhétské dráhy. Vlakem po trase Bernina Expressu přes množství viaduktů a průsmyk Berninapass do St. Mořice, prohlídka luxusních lázní. Poté budete pokračovat vlakem po trase nejslavnější panoramatické železnice Glacier Express do Tiefencastel. Cestou vás čeká množství tunelů, zatáček a slavný viadukt Landwasser. Návrat zpět na ubytování, večeře, nocleh.


3. den: po snídani odjezd autobusem do Churu. Vlakem do Arosy, vlak jede množstvím serpentin, mostů a tunelů. Rekreační středisko Arosa je již více než sto let známým a vyhledávaným prázdninovým místem, které se nachází v nadmořské výšce 1800 metrů uprostřed hor. Možnost procházky v nádherné přírodě, případně výjezd lanovkou na Weisshorn (2653 m). Návrat vlakem do Churu, prohlídka biskupského centra kantonu Graubünden. Den zakončíte návštěvou nádherné rýnské soutěsky Via Mala. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.


4. den: snídaně, vlakem z Churu - rýnskou soutěskou do Ilanzu. Poté se zastavíte v Bregenzu, kde budete moci vyjet lanovkou na Pfänder, který vám nabídne překrásný pohled na Bodamské jezero. Odjezd do ČR, předpokládaný příjezd do 22.00 hod.

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem INTERTRANS Plzeň (WC, klima, DVD, bar), 3 noci v hotelu s polopenzí (2lůžkové pokoje), služby průvodce.

Fakultativní příplatek

cestovní pojištění vč. storna + 240,- Kč. - osoba do 69,99 let, cestovní pojištění vč. storna + 480,- Kč. - osoba nad 70 let

Sleva

3. osoba na přistýlce - sleva 300,- Kč/zájezd.

Doporučená částka na vstupy

100,- CHF a 15,- EUR

Odjezdová místa

Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň a dále na trase.

Minimální počet osob k realizaci zájezdu

30

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.