STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Bhumlapa Garden Resort

Thajsko, Koh Samui, Bo Phut Beach

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Bhumlapa Garden Resort

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Prázdninová vesnice hostům nabízí celkem 18 pokojů. V komplexu je úschovna zavazadel a hotelový sejf. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, jídelna a bar. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mají k dispozici parkovací místa (zdarma). Objekt nabízí vícejazyčný personál, transfer-servis a pokojovou službu. Hosté mohou využít za poplatek shuttleservis.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Je tady sejf. Ke standardnímu vybavení patří lednička. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, televize a WiFi. Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů. Je možné rezervovat koupelnu s bezbariérovým přístupem.

Sport/zábava

V komplexu mají hosté mnoho možností, jak trávit svůj volný čas. Mohou sportovat, odpočívat, nebo si vybrat jednu z mnoha jiných aktivit. Prázdninová vesnice má bazén a venkovní bazén. U bazénu je tobogán, na kterém se zabaví děti i dospělí. Hosté mohou odpočívat na terase. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. V komplexu mohou hosté ve volném čase sportovat, je tady fitness studio. Pro děti jsou připraveny hry a mnoho dětských zábavních aktivit. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Je možné si objednat snídaně.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.