STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Helikon Business Hotel

Turecko, Istanbul, Istanbul

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Helikon Business Hotel

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Do většiny poschodí lze dojet výtahem. Je zde šatna, úschovna zavazadel, hotelový sejf a směnárna. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu (zdarma). V hotelu se nachází restaurace a kavárna. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Je zde novinový stánek. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Objekt nabízí transfer-servis, pokojovou službu, prádelnu a kadeřnictví. Zasedací místnost poskytuje prostor pro konference, přednášky a jednání.

Vybavení pokoje

Hosté se v objektu budou cítit dobře díky komfortně vybaveným pokojům a vysoké kvalitě nabízených služeb. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, telefon a WiFi (za poplatek).

Sport/zábava

V hotelu mají hosté mnoho možností, jak trávit svůj volný čas. Mohou sportovat, odpočívat, nebo si vybrat jednu z mnoha jiných aktivit. Hosté mohou odpočívat na terase. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například spa a kosmetický salon. Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.