STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

National Hotel Miami Beach An Ocean Front Resort

USA, Florida, Miami

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

National Hotel Miami Beach An Ocean Front Resort

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Miami Beach
Poloha
Tento hotel se nachází v letovisku South Beach. Nákupní třída Lincoln Road se od hotelu nachází cca 200 m, muzeum umění The Bass cca 700 m, slavná ulice Ocean Drive plná barů, klubů, restaurací a budov ve stylu art deco cca 750 m. Do dalších částí Miami Beach se lze snadno dostat díky blízké autobusové zastávce (cca 100 m).
Mezinárodní letiště Miami je vzdáleno cca 20 km.
Pláž
Písčitá pláž South Beach se nachází přímo u hotelu; veřejná, přístup přes pobřežní promenádu, lehátka a slunečníky za poplatek.
Vybavení
K vybavení hotelu patří 24hodinová recepce, concierge, lobby, úschovna zavazadel, trezor, výtah, klimatizace, 2 restaurace, 2 bary, WiFi, parkoviště (zdarma); za poplatek služba praní prádla, půjčovna kol. 2 venkovní bazény (z toho 1 v délce 62 m, nejdelší venkovní bazén v Miami Beach); lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, cabaňa za poplatek.
Ubytování
Pokoje o velikosti cca 23 m² mají 1 dvoulůžkovou postel nebo 2 jednolůžkové postele. Součástí vybavení je vlastní příslušenství (koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, WC), klimatizace, TV/sat., minibar (za poplatek), set pro přípravu kávy/čaje, WiFi. K dispozici výhled na město nebo moře.
Stravování
Bez stravy.
Snídaně

Přesný rozpis časů a míst podávání jídel obdrží klienti při check-inu v hotelu.
Sport a zábava
Fitness, kulečník, živá představení (koncerty, DJs atd.) dle programu hotelu; za poplatek wellness (masáže, kosmetické služby).
Cena zahrnuje
* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.
Informace
Pro přihlášení v hotelu je nutné být starší 21 let.

Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu). Její výše se může měnit dle aktuálních nařízení. Cca 15 % z částky za ubytování. Hotel může spolu s místní taxou (výše dle nařízení lokální autority) účtovat také tak zvané resort fee. Jeho výši si určuje konkrétní hotel a může být fixní i procentuální k částce za ubytování. Tento poplatek nelze zahrnout do ceny zájezdu a stejně jako pobytová taxa je splatný na místě po příjezdu na hotel.

Hotely v USA mohou vyžadovat kauci. Obvykle se pohybuje ve výši $250. Vratná kauce je určena pro krytí spotřeby minibaru, možných škod způsobených hostem a podobně. V případě, že bude pokoj opuštěn řádně, bude kauce vrácena.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.