STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Paradise Yaque

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Paradise Yaque

Neoficiální popis ubytování

Popis hotelu

Umístění

Hotel Paradise Yaque se nachází ve městě El Yaque, které je známé v celém Karibiku. Toto okouzlující místo je oblíbené především díky fantastickým podmínkám pro surfování. Nedaleko hotelu je mnoho barů, obchodů a restaurací. Letiště je vzdáleno cca 5 km.

Pláž

Hotel Paradise Yaque se nachází přímo u krásné písečné pláže El Yaque. Její délka je cca 2 km a má pozvolný sestup do moře. Pláž je známá po celém světě díky výborným podmínkám pro windsurfing a kitesurfing. Plážový servis pro hotelové hosty je k dispozici zdarma.

K dispozici pro hosty

Recepce 24h, concierge, terasa s panoramatickým bazénem, ​​lehátka a slunečníky u bazénu, 3 restaurace a bar (jedna v areálu hotelu, ostatní na pláži), obchod se suvenýry, obchod se sportovními doplňky, minimarket. Za poplatek: služba praní a žehlení prádla, surfařské centrum na pláži.

Internet

V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Catering

Snídaně jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci.

Za příplatek polopenze (Half Board): snídaně a večeře.

Sportovní a animační program

Na pláži si lze zakoupit (za příplatek) lekce windsurfingu nebo kitesurfingu a také zapůjčit vybavení pro tyto vodní aktivity. V areálu hotelu a na pláži se konají lekce jógy, které jsou rovněž za příplatek. Hotelový personál neorganizuje animace.

Webové stránky

www.paradisehoteles.com/en/yaque

Podle našeho názoru

Surfování je skvělou aktivitou pro ty, kteří chtějí být v kontaktu s přírodou a cení si duševní rovnováhu. Je to také skvělý způsob, jak rozvíjet koordinaci a posilovat svaly v celém těle. Mnoho návštěvníků tohoto místa uvedlo, že mají nezapomenutelné zážitky. Tuto nabídku doporučujeme všem zájemcům o tuto aktivitu!


Upozornění k přeletuCena

.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.