STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Radisson Blu Resort Phu Quoc

Vietnam, Phu Quoc

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Radisson Blu Resort Phu Quoc

Neoficiální popis ubytování

Popis hotelu

Umístění

Hotel se nachází na největším vietnamském ostrově Phu Quoc, v blízkosti zábavního centra s kasinem, největšího vietnamského zábavního parku Vin Wonders, Grand World se zajímavou architekturou inspirovanou evropskými prvky a zooparku Vin Pearl Safari. Vzdálenost od letiště na ostrově je asi 35 km a do města Duong Dong, kde se nachází noční trh, je to přibližně 2 km. 21 km.

Upozorňujeme, že je vyžadována záloha při přihlášení v hotelu.
Zálohy se vracejí v den odjezdu a jsou pouze jistotou pro hotel. Záloha je ve výši 1 000 000 VND za pokoj a noc, splatná v hotovosti nebo kreditní kartou (v závislosti na směnném kurzu odpovídá přibližně 40 USD).

Pláž

Hotel se nachází na soukromé písečné pláži.

K dispozici pro hosty

V hotelu je nepřetržitě otevřená recepce, restaurace a bary. K dispozici je venkovní bazén s lehátky. Hosté hotelu mohou zdarma využívat posilovnu (otevřenou denně od 6 do 21 hodin) a dětský klub (od 9 do 17 hodin).

Internet

Bezplatné Wi-Fi v celém hotelu.

Catering

Snídaně formou bohatého bufetu. Je možné si připlatit za dvě jídla (snídaně a oběd nebo večeře). Kromě toho se v hotelu nachází restaurace Avenue, kde si za příplatek můžete vychutnat vynikající pokrmy mezinárodní kuchyně (otevřeno denně od 7:00 do 22:00), a bary: Annex (14:00-23:00), Azure - u bazénu (10:00-18:00),
Beach Bar (12:00-18:00), Aura (17:00-20:00).

Sportovní a animační program

Hotel neprovozuje sportovní a animační program. V ceně je jízda na kajaku, paddleboarding a šnorchlování.

Webové stránky

www.radissonhotels.com/en-us/hotels/radisson-blu-resort-phu-quoc

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Elegantní hotel pro náročné klienty nabízí vysoce kvalitní služby a vybavení. Je ideální pro hosty, kteří chtějí strávit dovolenou v luxusním prostředí. Díky své poloze je také skvělou volbou pro ty, kteří hledají zajímavé atrakce a nezapomenutelné zážitky, které jim poskytne zábavní komplex nacházející se nedaleko.


Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště CK 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Přelet:
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 ("barevná" řada).

Telefony
Doporučujeme před odjezdem zkontrolovat u svého mobilního operátora, že ve výchozím nastavení Vašeho roamingu je povolena země Vietnam. U některých operátorů lze roaming povolit jen na vyžádání.

Víza

Obyvatelé České republiky pro vstup na ostrov Phu Quoc nepotřebují vízum.

Pokud byste však během svého pobytu chtěli ostrov opustit a navštívit vietnamskou pevninu, je potřeba mít vízum (vyřizuje se on-line ještě před odletem do Vietnamu).

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti PLL LOT typu Dreamliner (přímý let) na Phu Quoc, transfer: letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti, služby polského delegáta ve Vietnamu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), stravu jinou než je uvedena v popisu hotelu, ostatní osobní výdaje. Základní cena zájezdu nezahrnuje poplatek za vietnamské vízum.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Wietnam - Wyspa Phu Quoc - wczasy

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.