STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Royal Rio Palace

Brazílie, Jihovýchodní Brazílie (Buzios, Rio de Janeiro a další)

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Royal Rio Palace

Neoficiální popis ubytování

1. den: Během dne odlet z Prahy (případně Vídně, aj). Přílet do Ria, individuální transfer do hotelu. (Za příplatek možno zajistit transfer z letiště do hotelu a asistenci česky mluvícího delegáta při ubytování.)
2.- 8. den: Možnost koupání na pláži Copacabana a Ipanema, nebo individuálně návštěva řady místních památek, nebo fakultativních výletů s českým průvodcem.
Favela BABILONIA - Půldenní tour obsahuje prohlídku favely samotné s asi 40 minutovou procházkou v národním parku, který leží na kopci Morro Babilonia, ze kterého jsou úžasné vyhlídky na Copacabana, Botafogo a centrum Ria. V Chapeu Mangueira se posadíme do místního Boteco baru "BAR DO DAVID", který se stal vítězem celobrazilské soutěže boteco kuchyně. Doprava automobilem. Délka tour 4 hodiny.
Celodenní Tour s výstupem na Corcovado - Naše tour vás zavede na místa, kam se jen tak každý turista nedostane. Od pláže Copacabana se dostaneme do národního parku Floresta de Tijuca, kde se podíváme na 32m vysoký vodopád. Pokocháme se výhledem na severní město a přesuneme se pod sochu Ježíše Krista (vstup na Ježíše v ceně tour). Po okouzlení Ježíšem se dopravíme na další vyhlídku dona Marta, od které se dostaneme do bohémské čtvrti Santa Tereza (kde se dá projet v historické tramvajce). Doprava automobilem. Délka tour 8 hodin.
9. den: Dopoledne volno, v průběhu dne individuální transfer na letiště a odlet z Ria.
10. den: Přílet do Prahy
Stravování
Cena zahrnuje snídani formou bufetu.
Ubytovaní
Hotel Royal Rio Palace 4* se nachází v blízkosti známe pláže Copacabana, pouhý 1 km od nákupního centra Rio Sul, zhruba 5 km od botanické zahrady, 24 km od mezinárodního letiště a cca 100 metrů od stanice metra Cardeal Arcoverde. Svým hostům nabízí střešní bazén, koktejlový bar, bezplatné WiFi připojení, moderně zařízenou posilovnu a nepřetržitou pokojovou službu. Pokoje hotelu jsou vybaveny minibarem, klimatizací a TV. Snídaně jsou podávány formou bufetu s nabídkou čerstvého pečiva, džusů a ovoce.
Poznámka
Zájezd je určen pro individuální turisty. Na vyžádání je možné zajištění odletu z Vídně. Dle přání klienta je možné prodloužení pobytu o libovolný počet nocí. Doporučujeme k tomuto zájezdu dokoupit rozšíření např. v podobě zájezdu Vodopády Iguacú. Upozorňujeme, že ceny letenek i ubytování se mohou v průběhu času měnit.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.