STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Winslow Infinity

Bulharsko, Bansko

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Winslow Infinity

Neoficiální popis ubytování

Winslow Infinity letecky Praha snídaně, 7 nocí, odlet neděle

Bulharsko, to není jen moře a pláže. Naopak. Bansko je poslední roky nejznámější lyžařské středisko ve východní Evropě. Ne náhodou do Banska směřovala celá lyžařská Evropa, když byly zavřené sjezdovky v Alpách. Moderní lanovky, 48 km sjezdovek, národní park pohoří Pirin (UNESCO), výborná kuchyně a v neposlední řadě nízké ceny, to jsou jen ta hlavní lákadla tohoto resortu, který si oblíbil i olympijský vítěz Alberto Tomba. Další lákadla objevíte na místě. V Bulharsku si dopřejete lyžování a luxus, který by vás v západních zemí stál výrazně více. A jako bonus poznáte vnitrozemské Bulharsko, které vás překvapí.

O ubytování

Winslow Infinity je komplex, kde najdete studia a apartmány s jednou až dvěma ložnicemi, plně vybavenou kuchyní, ale třeba také pračkou. S trochou nadsázky bychom mohli říct, že se jedná o dobře vybavené byty. Pokud byste zde rádi strávili více času, než jsou naplánované turnusy v nabídce, neváhejte se na nás obrátit.

Poloha a popis

Komplex se nachází v horní části střediska, přibližně 600 metrů od spodní stanice gondoly. Když se budete vracet z lyžování, nesjedete až dolů ke gondole a k ubytování to budete mít přibližně 350 metrů. Do centra Banska činí vzdálenost přibližně 1,5 km.

Pokoje

Winslow Infinity nabízí jak ubytování ve dvoulůžkových studiích, tak v různých variantách apartmánů. Ve studiích i apartmánech se vždy nachází kuchyňka s nádobím, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, balkon a ve většině studií naleznete také pračku. Apartmány disponují navíc obývací částí, kde je kuchyňka a rozkládací gauč. A můžete si vybrat z variant s jednou, nebo dvěma samostatnými ložnicemi, kdy v každé ložnici jsou vždy 2 postele.

Služby hotelu

V celém komplexu je připojení k Wi-Fi zdarma, v přízemí se nachází restaurace a recepce. Winslow Infinity nabízí také SPA, které však bude od druhé poloviny března uzavřeno.

Stravování

Zájezd je možné zakoupit se snídaní i s polopenzí. V případě vlastního stravování můžete využít kuchyňku, která se nachází ve všech ubytovacích jednotkách komplexu, nebo si dojdete na večeři či oběd do města, kde se ceny za hlavní jídlo v restauracích pohybují od 10 Leva (cca 125 Kč) a výše. Bulharsko je levnou zemí a v případě vlastního stravování určitě neutratíte více peněz než doma.

Destinace

Fantastické lyžování s příznivou cenovkou? Vítejte v bulharském Bansku, nejznámějším lyžařském středisku východní Evropy. Resort se nachází v národním parku Pirin zapsaném na seznamu světového přírodního dědictví UNESCO. Kromě dechberoucí přírody jsou největšími lákadly moderní lanovky, široké v součtu 48 kilometrů dlouhé sjezdovky a všudypřítomná skvělá kuchyně. Není divu, že je středisko oblíbeným cílem sjezdového lyžaře a trojnásobného olympijského vítěze Alberta Tomby. Dopřejte si luxusní zážitek za ceny, které vyloudí spokojený úsměv na tváři!

Dovolená v Bulharsku již dávno neznamená jen moře, pláž a koktejl v ruce. První lyžaře jsme do zimního Banska přivezli na začátku roku 2021 a celý zájezd můžeme shrnout dvěma slovy: absolutní nadšení! Snadno dostupný luxus, skvělé služby, široké sjezdovky a moderní zázemí celého areálu jednoduše chytnou za srdce. Zvýšenou oblibu i úroveň poskytovaných služeb má na svědomí také konání Světového poháru alpského lyžování mužů (Super-G i obří slalom) i fakt, že právě do Banska proudila v době uzavřených alpských sjezdovek celá lyžařská Evropa.

V letošní nabídce naleznete naše prověřené stálice jako je 4* hotel Casa Karina, který je s polopenzí nebo 3* hotel Sunrise, který nabízíme jak se snídaní, tak s polopenzí. Ani letos nechybí 3* hotel Winslow, kde můžete využít ubytování ve dvoulůžkových studiích nebo apartmánech v různých variantách.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.