STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Chateau Monty SPA Resort: Elixír zdraví

Česká republika, Slavkovský les, Mariánské Lázne

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Chateau Monty SPA Resort: Elixír zdraví

Neoficiální popis ubytování

Chateau Monty SPA Resort: Elixír zdraví 3 noci
Informace Dítě do 6 let zdarma (bez nároku na lůžko) Děti do 18 let bez nároku na procedury

Chateau Monty SPA Resort

Chateau Monty SPA Resort**** nabízí svým hostům vysoký standard ubytovacích, stravovacích, medical wellness, konferenčních a dalších služeb. Resort je mariánskolázeňskou dominantou, která se nachází v krásném lesoparku nad Mariánskými Lázněmi. Interiér hotelu je vybaven v zámeckém, avšak moderním stylu a to s maximální péčí a důrazem na každý detail. Resort poskytuje profesionální služby a bohatou pohostinnost na nejvyšší možné úrovni. Jedinečný zážitek z pobytu dotváří okolní upravené parky, překrásná architektura města a světoznámé Mariánskolázeňské prameny s léčivými účinky.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v prostorných jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích kategorie STANDARD, SUPERIOR, DELUXE, SUITE a rodinných pokojích. Všechny pokoje disponují koupelnou se sprchou, WC, trezorem, minibarem, TV a WiFi připojením. Pokoje SUITE a rodinné pokoje se skládají z ložnice a obývacího pokoje s možností přistýlky (rozkládací pohovka v obývacím pokoji), čajovým a kávovým setem, koupelnou s vanou. Pokoje SUITE jsou navíc vybaveny kávovarem Espresso. Pokoje STANDARD mají oddělená lůžka. Ostatní pokoje nabízí manželské lůžko. Pokoje DELUXE jsou navíc vybaveny balkonem.

Stravování

Snídaně a večeře jsou podávány formou bohatého bufetu. Resort dále nabízí dvě restaurace a bar. Restaurace se vyznačují jedinečným spojením specialit vytříbené mezinárodní kuchyně a české moderní gastronomie. Opravdoví odborníci ve svém oboru pod vedením skvělého šéfkuchaře představují své kulinářských dovednosti, které si můžete vychunat spolu s kvalitnímu víny v zámecky zařízeném interiéru.

Lázně a wellness

SPA Chateau Monty nabízí dokonalý odpočinek a omlazení v komfortním prostředí resortu, kde dochází ke spojení fantastických tělo hýčkajících procedur a zážitkových terapií. Spa dále nabízí vlastní značkové terapie inspirované místní bylinkářskou tradicí, bazén, římské lázně, fitness, saunový svět, zážitkové rituály, pilates a jógu v parku, manikúru a pedikúru, kosmetické studio, kadeřnictví atd.

Parkování

Své vozidlo můžete zaparkovat na hotelovém parkovišti za poplatek 400 Kč/noc (je třeba předem rezervovat z důvodu omezené kapacity).

Zvířata

Pobyt s pejskem je možný po předchozí domluvě za poplatek 400 Kč/noc, platba na recepci.

Lázně a okolí

Mariánské Lázně jsou vyhledávány především lázeňskými hosty s nemocemi pohybového aparátu, ledvin a močových cest a jsou také vhodné pro léčbu respiračních a gynekologických nemocí a poruch metabolismu.

Ve volných chvílích nezapomeňte navštívit kolonádu se Zpívající fontánou, kolonádu Ferdinandova pramene, procházet se Goetheho cestou či Královskou cestou s vyhlídkami. Můžete si udělat výlet do nedalekých Františkových Lázní nebo světoznámých Karlových Varů. Zajímavý je i výlet na okolní hrady jako například Ostroh nebo Loket. Doporučujeme navštívit i Kynžvart, přírodní rezervaci SOOS, Doubravu nebo historické muzeum města Cheb.

Destinace

Toto město je architektonickou perlou západních Čech. Je obklopeno překrásnými lázeňskými parky a navštívit můžete známou novobarokní Kolonádu, klasicistní pavilon Křížového pramene, několik krásných kostelů, divadlo a další zajímavé stavby. V našich nejvýznamnějších lázních najdete více než 100 minerálních pramenů, z nichž 40 vyvěrá přímo ve městě. Zachyceno a využíváno je 53 pramenů. Využívají se zde klasické i moderní metody a hlavně tradiční pitné kúry. Léčí se zde ledviny, močové cesty, dýchací ústrojí, pohybový aparát, poruchy látkové výměny, zažívání a nervová onemocnění.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.