STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Krakonoš Benecko

Česká republika, Krkonoše

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Krakonoš Benecko

Neoficiální popis ubytování

Balíček 1
Rekreační pobyt zahrnuje: ubytování se snídaní a možností dokoupení polopenze či plné penze, venkovní bazén.
Balíček 2
Pobyt na týden a více zahrnuje: cenově zvýhodněné ubytování se snídaní a možností dokoupení polopenze či plné penze, venkovní bazén.
Balíček 3
Vánoční pobyt zahrnuje povinný příplatek: 24.12. slavnostní štědrovečerní menu.
Balíček 4
Silvestrovský pobyt zahrnuje povinný příplatek: 31.12. Silvestrovské menu, hudbu k tanci i poslechu, aperitiv, studený překrm, hlavní jídlo, dezert, kávu, sekt nebo limonádu pro děti, půlnoční večeři, občerstvení po celý večer, dárek.
PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?
V zimě potěší umístěním přímo na sjezdovce, po zbytek roku turistickými možnostmi. Hotel Krakonoš vás v zimě potěší svým umístěním přímo na sjezdovce ve skiareálu Benecko, v létě, na jaře a na podzim se vám zde nabízí spousta možností výletů, hoských túr, cyklostezek, in-line stezek, lanovek…jednoduše relax v jakékoliv podobě.
Poloha
u lesa, v obci, 100 m od Skiareálu Benecko, v ráji lyžařů, cyklistů a turistů. Obec Benecko leží v západních Krkonoších. Výhodou oproti jiným střediskům, která leží v údolí, je vrcholová poloha rekreačního centra. Obec se nachází ze dvou třetin v 3. zóně Krkonošského národního parku, obytné části jsou v ochranném pásmu. Je výhodným východiskem pro horské tůry na hřebeny Krkonoš.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace, salónek, bar, kavárna, Wi-Fi (zdarma), sušárna, venkovní bazén (v létě), venkovní posezení s grilem, herna, místnost s TV, úschovna a půjčovna lyží, lyžařská škola, hotel. trezor, konferenční služby, parkoviště.
VYBAVENÍ POKOJŮ
2 až 6lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC) a 2 až 4lůžkové pokoje s umyvadlem na pokoji (soc. zařízení společné na chodbě).
Stravování
snídaně (bufet), za příplatek polopenze nebo plná penze (oběd a večeře - jednotné menu). Obědy možno zakoupit též výběrem z jídelního lístku hotelové restaurace.
TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: kulečník, stolní tenis, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, lyžování sjezdové a běžecké (ski areál Benecko - 100 m od hotelu, 8 lyžařských vleků, bufet, občerstvení).
CENA ZAHRNUJE
ubytování se snídaní.
CENA NEZAHRNUJE
dopravu, místní poplatek (15,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.