STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Léčebná kúra a relax, htl.Pawlik***+Metropol***+Dr. Adler +Belvedere

Česká republika, Západní Čechy, Frantiskovy Lázne

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Léčebná kúra a relax, htl.Pawlik***+Metropol***+Dr. Adler +Belvedere

Neoficiální popis ubytování

Poloha

Františkovy Lázně jsou městem, kde si tradice podávají ruku se současností. První písemné zmínky o minerálních pramenech v této oblasti jsou z r. 1502. Kultivací prvního léčivého pramene započala čilá stavební činnost, která byla velmi pečlivě plánována a řízena směrem k jedinečnému architektonickému celku, citlivě zasazenému do okolní krajiny a v r. 1793 byl položen základní kámen prvního lázeňského hotelu Loimann-Badehaus (Tři lilie).

Františkolázeňská léčebná kúra využívá výlučně místních přírodních léčivých zdrojů v té nejvyšší kvalitě, uplatňuje tradiční léčebné postupy a zároveň aplikuje metody nejmodernější medicíny a je vedena odbornými lékaři. Toto malé město, ale velké lázně si zachovaly jedinečný historický ráz a nabízí krásnou přírodu v okolí. Půvab i blahodárné účinky léčby ocenili významní hosté, jako byli J. W. Goethe, František I., rakouský císař, Kníže Metternich, Ludwig van Beethoven, Johann Strauss, Božena Němcová, Vítězslav Nezval, Franz Kafka, prezidenti Havel i Klaus. Nyní se k nim můžete připojit i Vy!

Hotely PAWLIK-AQUFORUM 4* a METROPOL 3*, se nacházejí v centru lázní. Svým hostům nabízejí pohodlné ubytování v pokojích ve standardu 4* a 3*. Hotel Pawlik-Aquaforum se skládá ze 2 budov - A a B, které jsou propojeny skleněnou chodbou.

Ubytovaní

hotel Pawlik-Aquaforum - dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají koupelnu/WC, fén, župan, internet, TvSat, telefon, minibar a trezor. Hotel Metropol - dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelnou/WC, fénem, županem (za poplatek), internetem za poplatek, TvSat, ledničkou, telefonem a trezorem.

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře - tříchodové menu v hotelu Metropol. V hotelu Pawlik snídaně i večeře formou bufetu, navíc neomezená konzumace teplých i studených nápojů k večeři (nealko, pivo, víno). Lze zajistit i plnou penzi.

Vybavení

recepce, restaurace, výtah, bezplatná WIFI ve společných prostorách, knihovna, internetový koutek, společenská místnost, nabídka kulturních programů a výletů. Hotel Pawlik má vlastní Lázeňskou kliniku a Aquaforum. Hotel Metropol má vlastní balneocentrum.

Cena zahrnuje

2x ubytování, uvítací přípitek, polopenzi, 2x léčebné procedury ( klasická masáž, relaxační koupel), hotel Metropol, Belvedere - 2x dvouhodinový vstup do Aquafora (svět vody a relaxace (1 570 m2 vodní plochy), hotel Pawlik - neomezený vstup do Aquafora, volný vstup na živou hudební produkci v barech vybraných lázeňských hotelů. V hotelu Pawlik-Aquaforum je navíc neomezená konzumace nápojů k večeři. V Aquaforu najdete teplou vodu v bazénech, tobogán 82 m, vodní skluzavky, vodní jeskyni, smíšenou finskou saunu, relaxační bazén s vodními atrakcemi - 32OC, plavecký bazén, dětský bazén s vodními atrakcemi -32OC , venkovní dětský bazén 32OC, vnitřní vířivku, celoroční venkovní vířivku, snack bar.

Cena nezahrnuje

lázeňský poplatek Kč 50/osoba/den - platba na místě. U pobytu o vánocích je povinný příplatek za gala štědrovečerní večeři ve výši Kč 1.350. Příplatek za plnou penzi: hotely: Pawlik Kč 610/1 oběd, Metropol + Belvedere Kč 430/1oběd. U obědů v hotelu Pawlik a Metropole je rovněž neomezená konzumace nápojů.

Služby za poplatek

denní tisk, parkování u hotelu, půjčovna jízdních kol (Bike Station Pawlik) a nordic walking holí, praní a žehlení prádla.

Domácí mazlíčci

jsou vítáni za poplatek - platba na místě.

Ostatní

Je největší a nejkrásnější akvapark českých lázní o celkové rozloze 4 000 m2. Má 6 vnitřních a venkovních bazénů s atrakcemi - rekreační, plavecký a dětský bazén, vnitřní i celoroční venkovní vířivku, vodní jeskyni, tobogán, saunu.

Venkovní areál má privátní Sluneční louku o rozloze 1 500 m2 s lehátky, slunečníky, občerstvením, suchým Kneippovým chodníkem a přímým vstupem do venkovního areálu Aquaforum. V akvaparku se nachází lesopark o rozloze 1 000 m2 s naučnou stezkou, dětským hřištěm, ohništěm, slunečními lehátky, posilovacími stroji.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.