STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Andy

Chorvatsko, Kvarner, Ostrov Pag , Novalja

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Andy

Neoficiální popis ubytování

Andy apartmán

Apartmán Andy s terasou se nachází v blízkosti centra města Novalja na ostrově Pag, 150 m od pláže. Je přízemní o rozloze 53 m2 a skládá se z kuchyně, obývacího pokoje (rozkládací pohovka pro dvě osoby) a dvou ložnic. V jedné ložnici je manželská postel a ve druhém pokoji jsou dvě samostatná lůžka. Vybavení apartmánu: klimatizace, Wi-Fi, TV, kuchyně s nádobím, mrazákem, troubou, myčkou, pračkou, mikrovlnnou troubou, kávovarem.

Hostům je k dispozici parkoviště kousek od domu. Domácí zvířata jsou povolena za příplatek.

Nejbližší smíšený obchod se nachází cca 200 m od apartmánu, restaurace/pizzerie 200 m.

UPOZORNĚNÍ K PŘIHLÁŠENÍ A ODHLÁŠENÍ POBYTU:
Přihlášení hostů na ubytování neprobíhá tradičním způsobem osobním předáním voucheru
na recepci.
Pro ubytování se používají tzv. chytré zámky/schránky na klíče. Pro získání jedinečného PIN se hosté musí nejprve zaregistrovat na portále pro hosty.
Registrace se provádí následovně po potvrzení rezervace, a to pro zadání potřebných údajů (jméno a příjmení, pohlaví, datum a místo narození, město a země bydliště a číslo občanského průkazu/pasu), načež host obdrží potvrzení o ubytování, kde je umístěn PIN pro odemykání dveří/skříňky na klíče a další servisní informace.
Check-in je od 16:00 hodin a check-out je do 10:00 hodin. Vzhledem k tomu, že klíčenky jsou naprogramovány tímto způsobem, dřívější přihlášení a pozdější odhlášení není možné.

Destinace

Velká zemědělská a rybářská obec a přístav, vzdálená cca 20 km od města Pag. Leží při hlavní komunikaci, 7 km od trajektu v Žigljenu. V okolí jsou velmi krásné pláže (např. Straško, Caska, Trinčel), 2-3 km. Nedaleká pláž Zrće z drobných oblázků s pozvolným vstupem do moře se pokládá za jednu z nejpůvabnějších na Jadranu, na kterou se klienti ubytovacích zařízení mohou dopravit vláčkem, který jezdí každou půl hodinu. Vybavení pro sportování je v místním autokempu Straško (tenisové dvorce, plážový volejbal, košíková, minigolf, stolní tenis, půjčovna jízdních kol a další).

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.