STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Apartmány Dane

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Srima

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Apartmány Dane

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Poloha

apartmánový dům s velmi prostornými byty se nachází na konci slepé uličky v letovisku Srima. Velkou výhodou domu je právě jeho klidná poloha. Vzdušnou čarou je dům vzdálen od moře cca 150 m, ale pěšky je nutné obejít blok domů a tak je cesta na pláž dlouhá cca 350 m. Restaurace a supermarket ve Srimě je vzdálen cca 200 m. Pláž je vzdálena 350m, oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře.


Ubytovaní

dům nabízí pouze 2 velké apartmány pro 6 až 8 osob, kde každý apartmán zabírá celé patro domu.

Apartmán A6+2 na 1. patře - tři oddělené ložnice pro 2 osoby (jedna z ložnic je pro 3 osoby), obývací pokoj s jídelním stolem a vybavenou kuchyňkou s velkou lednicí a mrazákem, gauč pro 1 osobu, mikrovlnná trouba, SAT/TV, klimatizace, 2x koupelna se sprchou a WC, prostorná terasa směrem na moře.

Apartmán A6+2 na 2. patře - krásný apartmán s obrovskou terasou a výhledem na moře, apartmán má 3 oddělené ložnice, kde každá ložnice má vlastní koupelnu se sprchou a WC, společný obývací pokoj s kuchyňkou (velká lednice a mrazákem, mikrovlnná trouba, SAT/TV, klimatizace) odkud se vchází na terasu. V obývacím pokoji je pak rozkládací pohovka až pro 2 osoby (ideální pro 2 děti nebo 1 dospělou osobu).

Vybavení

hostům je k dispozici parkoviště přímo před domem, gril, wi-fi, všechny apartmány jsou klimatizované (za poplatek 5,- EUR/den)

Cena zahrnuje

kompletní pronájem apartmá včetně spotřeby energií, povlečení, ručníky, závěrečný úklid, wi-fi, parking

Cena nezahrnuje

cestovní pojištění, místní pobytovou taxu, používání klimatizace (+5€/den)