STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Mobilní domky Adriatic

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Sv.Filip i Jakov

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Mobilní domky Adriatic

Neoficiální popis ubytování

Adriatic mobil home

Mobilní chatky Adriatic se nacházejí hned vedle apartmánů Pavlaković ve vzdálenosti 200 m od hlavní písečné pláže a 400 m od centra městečka. K dispozici jsou celkem 3 luxusně vybavené chatky: plocha 40 m2, dvě ložnice (1x manželská postel 160x200, 1x dvě lůžka 90x200), obytná místnost s gaučem pro 2 osoby, kuchyň včetně myčky, mikrovlnné trouby a lednice, klimatizace, WI-FI, TV, 2 koupelny, krytá terasa 27 m2 s letním nábytkem a lehátky. Parkování je společné před chatkami.

Cca. 6 km daleko se nachází veliký zábavní park Dalmaland Fun & Water Park s nespočetným množstvím atrakcí vodních i "suchých", ideální zpestření pobytu nejen pro rodiny s dětmi.

Destinace

Letovisko vzdálené 25 km od Zadaru se středověkými památkami bylo pojmenováno po kostele sv. Filipa a Jakuba, který patřil do Rogovského opatství. V kostele je slavný gotický kříž. Městečko má kromě starších domů v centru i řadu letních vil, pěkné parky a upravené pláže. Malá pláž je přímo v městečku na okraji borového lesa, delší pláž je před turistickým střediskem Croatia. Příjemné poklidné městečko má vše, co je potřeba k hezké dovolené. Naše CK zde nabízí renovované apartmány Croatia a hotel Alba. Též ubytování v soukromí.

Dobré doporučení CK Zemek!

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.