STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Sea & Sun apartmány

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Sea & Sun apartmány

Neoficiální popis ubytování

Sea&Sun apartmány

Město Vodice je turistickým centrem známým svou živou a rozmanitou turistickou nabídkou a příjemnými lidmi. Je to pobřežní město ležící v široké zátoce, 11 km severozápadně od města Šibenik. Město Vodice má 10 000 obyvatel a je považováno za ideální místo pro dovolenou, kde si každý najde to, co ho bude bavit - kulturní dědictví, archeologická naleziště, mnoho restaurací (nejbližší je vzdálená cca 400 m) a nočních klubů, čisté pláže, cyklistické stezky, vodní sporty, zařízení pro děti a mnoho dalších. Nejbližší pláž je vzdálená 200 m.
Letiště ve Splitu (SPU) je vzdáleno 70 km. V blízkosti jsou dva národní parky: Krka (30 km).


Apartmány se nacházejí v přízemí, prvním a druhém patře domu. V domě jsou 4 apartmány, dva apartmány mají každý dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyň, koupelnu a balkon. Jeden je pro 5 osob a druhý pro 6 osob. Ve druhém patře je studio pro 2 osoby a apartmán s jednou ložnicí pro 2-3 osoby. Všechny apartmány jsou klimatizované, mají Wi-Fi připojení, televizi a veškeré potřebné vybavení.

Destinace

Známé turistické letovisko rozprostírající se v malebné zátoce, leží přibližně 15 km severně od Šibeniku. Veselé a hlučné přes den a přitom tiché, čarovně okouzlující při západu slunce - to je Vodice. Lákavým cílem procházek je marina, kde kotví řada jachet, výletních a rybářských lodí, oblíbené je rovněž tržiště s rozsáhlou nabídkou ovoce a zeleniny. Letovisku rovněž nechybí promenády, upravené pláže, úzké uličky, ani sportovní a společenské vyžití.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.