STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Slobodanka

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Gradac

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Slobodanka

Neoficiální popis ubytování

Kladné stránky

pozvolný vstup do moře
wi-fi zdarma
klimatizace zdarma
v blízkosti pláže

Záporné stránky

společná kuchyně pro tři pokoje
placené parkování 300m od domu

Vila SLOBODANKA

Vila Slobodanka je pěkný apartmánový dům, vzdálený pouhých 100 m od krásné oblázkové pláže. Nachází se ve vilové čtvrti města Gradac na ulici Jadranska. V letošním roce vila prošla rekonstrukcí a nabízí příjemné ubytování s klimatizací a wifi zdarma. Součástí výbavy jsou ručníky, polštáře a přikrývky - včetně povlečení. Domácí mazlíček je v tomto ubytování povolen (zdarma) - pouze vlastní dopravou.

Studio pro 2 osoby (ST 2)

skládá se z jedné místnosti se dvěma pevnými lůžky, dvě studia jsou s možností přistýlky (buď pevné lůžko nebo rozkládací křeslo). Součástí vybavení je vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem a WC), klimatizace a wi-fi v ceně, kuchyně (lednice, kuchyňské vybavení pro základní stolování a přípravu jídla), balkon s venkovním nábytkem. Nachází se v 1. a 2. patře.

Pokoj pro 2 osoby (P 2)

skládá se z jedné místnosti se dvěma pevnými lůžky bez možnosti přistýlky. Není možnost vlastního vaření. V 1. patře je společná kuchyně pro 3 pokoje. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem a WC), balkon s venkovním nábytkem, klimatizace a wi-fi v ceně. Nachází se v 1. a 2. patře.

Apartmán pro 4 osoby (AP 4)

pěkný moderní prostorný apartmán se skládá ze dvou místností, kde jedna ložnice má manželské lůžko a druhá ložnice (v nice) má oddělená pevná lůžka. Součástí vybavení je vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem a WC), klimatizace v každé místnosti (zdarma) a wi-fi v ceně, kuchyně (lednice, trouba, kuchyňské vybavení pro základní stolování a přípravu jídla), jídelní stůl, dva balkony s venkovním posezením. Nachází se v 1. patře.

Stravování

individuální vaření z vlastních zásob, možnost polopenze á la carte v místní restauraci Kod Irene - polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 3 menu).

Vzdálenosti

pláž 100 m, centrum 200 m, restaurace 400 m, obchod 300 m.

Pláž

oblázková.

Zábava a sport

milovníci aktivní dovolené si mohou zpříjemnit dovolenou sportem: tenis, minigolf, vodní pólo, potápění, plachtění, jet-ski, vodní lyžování, fotbal, basketbal a mnoho dalších aktivit.

Destinace
Proč právě Gradac?

Gradac patří k nejkrásnějším letoviskům této oblasti, má krásnou dlouhou pláž s bílými oblázky. Velkým kontrastem k moři je mohutné pohoří. Milovníci turistiky proto mohou podnikat pěší tůry do hor. Přímo z pláže vidíte ostrovy Hvar a Pelješac, které jsou naproti Gradacu. Díky nevšednímu spojení - hory, pláže a výlety do okolí, je Gradac ideálním prázdninovým místem.

Pláž: dlouhá oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře.

Moře: průzračně modré.

Aktivity v okolí: tenis, minogolf, vodní pólo, potápění, plachtění, jet-ski, obchůdky, restaurace nebo fakultativní výlety.

Ubytování: soukromé vily a penziony s vlastním stravováním nebo možností zakoupit si polopenzi už v ČR za zvýhodněnou cenu.

Doprava: autobusem z hlavního odjezdového místa v Hodoníně cesta trvá cca 13 hodin. Jedeme přes Slovensko a Maďarsko.

Váš delegát: Theo - u něj si na místě můžete zakoupit fakultativní výlety.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.