STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Ancient Sands El Gouna

Egypt, Hurghada a okolí, Hurghada

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Ancient Sands El Gouna

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Hurghada - El Gouna
Poloha
Hotelový komplex se nachází cca 5 km od přístavu a cca 30km od letiště. K dispozici hotelový bus do centra střediska (za poplatek).
Pláž
Hotelová písčitá pláž se nachází cca 1,5 km od hotelu (k dispozici hotelový bus). Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.
Vybavení
Recepce, hlavní restaurace, 2 bary, ala carte restaurace (s egyptskou, libanonskou, a marockou kuchyní a s mořskými plody), 5 venkovních bazénů (v zimním období 3 vyhřívané), lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma, WiFi ve veřejných prostorech hotelu zdarma, golfový obchod, bankomat.
Ubytování
Standardní pokoje mají vlastní příslušenství (koupelna, WC, fén), klimatizaci, SAT/TV, minibar, trezor, set na přípravu kávy/čaje, WiFi za poplatek, balkon nebo terasu.
Za příplatek prostornější rodinné pokoje (1 místnost) nebo junior suity.
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:30), obědy (13:00-15:00) a večeře (18:30-21:30) bufetovým způsobem, odpolední občerstvení, nealkoholické a místní alkoholické nápoje (10:30-00:00) v časech a místech určených hotelem.
Sport a zábava
Posilovna v sousedním hotelu, kadeřnictví a kosmetický salon, venkovní vyhřívaná vířivka. Golfové hřiště, možnost vodních sportů, potápění a šnorchlování (vše za poplatek).
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdů * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby česky mluvícího delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.  
Informace
Cena zájezdu nezahrnuje vízum. Vízum si můžete zakoupit po příletu do destinace na letišti v Egyptě za 25 USD/os. nebo předem v ČR (bližší informace u prodejce). Pro vycestování do Egypta je nutný cestovní pas, který musí mít minimální platnost ještě 6 měsíců pro návratu z Egypta. Konkrétní informace si můžete ověřit na internetových stránkách Ministerstva zahraničí www.mzv.cz nebo na zastupitelských úřadech jednotlivých států.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.