STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Velikonoční Gruzie S Česky Hovořícím Průvodcem

Gruzie, Gruzie

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Velikonoční Gruzie S Česky Hovořícím Průvodcem

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis hotelu
POKLAD UKRYTÝ MEZI HORSKÝMI VRCHOLY KAVKAZU - VELIKONOCE S ČESKÝM PRŮVODCEM, 30.03. - 07.04.2024, 9 DNÍ / 7 NOCÍ Z PRAHY VČ. EARLY CHECK-IN. Vydejte se s námi na nezapomenutelný poznávací zájezd do Gruzie, do země plné bohaté historie, ohromující krajiny a pohostinných lidí. Země, která zaručeně oživí vaše smysly a přinese vám nezapomenutelné zážitky. Procházejte starobylými kláštery a malebnými uličkami měst, ochutnávejte tradiční gruzínské lahůdky a vychutnávejte si panoramatické výhledy na horské vrcholy. Budete zde vítáni s otevřenou náručí.
Vybavení
CENA ZAHRNUJE: zpáteční letenku Praha - Tbilisi s přestupem vč. odbaveného zavazadla, 7 nocí s early check in a se službou snídaně v hotelích 4* - Tbilisi 4 noci, Telavi 1 noc, Gudauri 1 noc, Kutaisi 1 noc, Akhaltsikhe 1 noc), 2x oběd v místní restauraci, 1x večeře v místní restauraci, 2x degustace vína v mistním vinařství, transfery autobusem po celou dobu zájezdu, jízdu jeepem 4x4 v Kazbegi ke kostelu Nejsvětější Trojice v Gergeti, Vstupné a vstupenky na všechny památky uvedené v programu - Tsinandali, Vardisubani, Uplistsikhe, Vardzia, Borjomi (mimo Muzea Stalina, kláštere Rabati, hrada Khertvisi - platba na místě), službu česky mluvicího průvodce CK TIME TRAVEL při min. počtu 14 osob, službu místního anglicky mluvicího průvodce, asistenci místní CK, 1 láhev vody denně. CENA NEZAHRNUJE: Fakultativní výlety, bakšišné, vstupné dle programu, které nejsou v ceně (viz cena zahrnuje) , stravování nad ramec programu, nápoje během jídel, cestovní pojištění…