STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Baltic

Itálie, Jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra)

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Baltic

Neoficiální popis ubytování

bazen
Plážový servis: v ceně,1 slunečník,2 lehátka,od řady 4°,platí od 1.6. do 15.9 - Info: zábava na pláži. Bazén na pláži (žádost o pláž s vlastním bazénem,na poplatek,vstup dle dostupnosti).
Pobytová taxa
Městská daň cca.1 € na osobu a noc,od 14 let,k zaplacení na místě - BIKEROOM - Info Zvýhodněné parkování 200 metrů.
Charakteristika
Stavba má recepci,klimatizovanou restauraci,sál se satelitním TV koutkem a barem,parkoviště (dle dostupnosti),výtah a bezplatné Wi-Fi. Plážový servis s 1 slunečníkem a 2 lehátky na pokoj a další služby (bazén,hřiště na plážový volejbal,Tenis,fotbal,teplé a studené sprchy,wifi zdarma,zábavní a herní prostory pro děti).Pokoje jsou vybaveny klimatizací,vlastní koupelna se sprchovým koutem,fén,LED TV,bezpečný,wifi zdarma.
informace
INFO/SLUŽBY - Parkovací místo dle dostupnosti 8 € za noc,k zaplacení na místě - Úschovna zavazadel - WiFi v ceně,v celém hotelu - Domácí zvířata povolena na vyžádání psi a kočky 10 € na den,k zaplacení na místě -
Parkování
Parkovací místo dle dostupnosti 8 € za noc,k zaplacení na místě - Úschovna zavazadel
Poloha
3* Baltic Hotel se nachází 100 metrů od pláže Misano Adriatico,blízko centra a 4.5 km od Aquafan v Riccione a 8 km od letiště Rimini Federico Fellini.
rodina
Dětská židlička: na vyžádání,volný, uvolnit - Dětská postýlka dle dostupnosti: 10 € za noc,k zaplacení na místě - Info: Dětská postýlka 10 Euro za noc za postýlku. Malé dětské hřiště v hotelu.
Stravování
Snídaně: Obohacený bufet - Oběd: 3 chody s možností výběru (pouze pro 'FB léto 2024') - Večeře: 3 chody s možností výběru (pouze pro &39;Sommer 2024 FB&39;) - Večeře: 3 chody s možností výběru (pouze pro 'Sommer 2024 HB') - Salátový bufet: při jídle (pouze pro 'Sommer 2024 FB') - Salátový bufet: při jídle (pouze pro 'Sommer 2024 HB') - Poloviční srpnová večeře: v ceně,(pouze pro &39;FB léto 2024&39;) - Poloviční srpnová večeře: v ceně,(pouze pro &39;Sommer 2024 HB&39;) - Welcome drink: 1 za pobyt - Pobyt začíná: obědem a končí snídaní (pouze pro 'FB Sommer 2024') - Pobyt začíná: večeří a končí snídaní (pouze pro 'Sommer 2024 HB') - Info: Welcome drink na minimálně 7 nocí. INFO/
vybaveni_hotel
TERASA;CHECK-IN: OD 12:00 DO 00:00;TELEVIZNÍ MÍSTNOST;CHECK-OUT: PŘED 10:00;KREDITNÍ KARTA: VISA,MASTERCARD,EC KARTA/MAESTRO;VYBAVENÍ PRO OSOBY S POSTIŽENÍM: NA VYŽÁDÁNÍ;STAVBY: 1;PODLAHY: 3;CELKEM POKOJE: 46;ZAHRADA;BAR;RESTAURACE A LA CARTE;RESTAURACE;LIFT: V CELÉ STRUKTUŘE;RECEPCE: 24/24
vybaveni_pokoj
TREZOR;KLIMATIZACE ZDARMA;WI-FI V CENĚ;MINI LEDNICE;televize;VANA/SPRCHA;FÉN;BALKÓN;VÝHLED NA MOŘE
vzdalenost
VZDÁLENOST MOŘE/JEZERA: PŘED,VZDÁLENOST OD NÁDRAŽÍ: CA.700 MT.,VZDÁLENOST OD AUTOBUSOVÉ ZASTÁVKY: CA.50 MT.,VZDÁLENOST OD LETIŠTĚ: CA.8 KM.AEROPORTO DI RIMINI FEDERICO FELLINI,VZDÁLENOST OD LÉKÁRNY: CA.250 MT.,VZDÁLENOST OD NEMOCNICE: CA.4 KM.OSPEDALE CECCARINI DI RICCIONE,VZDÁLENOST OD CENTRA MĚSTA: CA.800 MT.MISANO ADRIATICO,VZDÁLENOST OD OBCHODŮ: CA.800 MT.,VZDÁLENOST OD RESTAURACE/BARŮ: CA.120 MT.
Zvíře
Domácí zvířata povolena na vyžádání psi a kočky 10 € na den,k zaplacení na místě -

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.