STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

San Teodoro Palace

Itálie, Jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra), Venedig

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

San Teodoro Palace

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Hosté mohou do vyšších pater vyjet výtahem. Je zde úschovna zavazadel, vícejazyčný personál, služba hlídání dětí a pokojová služba. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace. K většině pokojů patří i terasa, na které se dá příjemně relaxovat. Pokoje mají dvoulůžkovou postel nebo rozkládací pohovku. Je možné rezervovat oddělené ložnice. V kuchyňském koutu lze připravit jednoduché pokrmy. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon, televize a WiFi. Některé pokoje jsou bezbariérové.

Sport/zábava

Hosté si mohou vybrat z mnoha sportovních a volnočasových aktivit, některé z nich jsou přímo v hotelu, jiné je možné objednat u externích prodejců. V areálu je pro hosty také vířivá vana, kde se mohou uvolnit a relaxovat. Pro aktivní hosty je v nabídce spa. Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.