STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Nicolaus Club Torre Moresca

Itálie, Sardinie

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Nicolaus Club Torre Moresca

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Orosei
Poloha
Příjemný hotelový komplex se nachází v klidné části cca 14 km od turistického střediska Orosei. V okolí hotelů naleznete pár restaurací a barů. Mezinárodní letiště v Olbii je vzdáleno cca 75 km.
Pláž
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 200 m od hotelu (přístup přes piniový háj). Lehátka a slunečníky na pláži zdarma od 3.řady.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, plážový bar, TV místnost, WiFi v lobby, bazén; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje Classic s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení (koupelna, WC, fén), TV, trezor, telefon, minibar (obsah za poplatek). Dětská postýlka za poplatek a na vyžádání. Za příplatek prostornější rodinné pokoje s možností dvou přistýlek (palanda) - mohou být dvě oddělené místnosti.
Stravování
All inclusive light zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu (během hlavních jídel voda, víno, pivo). Během dne na hlavním a plážovém baru neomezené množství vybraných nealkoholických nápojů.
Sport a zábava
Dětské hřiště, tenis; za poplatek vodní sporty, šlapadla, půjčovna kol, jízda na koni.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * počet noclehů dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.
* Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.

Vzhledem k aktuální situaci mohou být některé služby z hygienických důvodů omezené či nedostupné.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.