STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Toskánsko

Itálie, Toskánské pobřeží, Elba

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Toskánsko

Neoficiální popis ubytování

Počet dní
ITÁLIE - TOSKÁNSKO - poznávací autobusový zájezd
Popis
Bologna, Lucca, Pisa, San Gimignano, Siena, Florencie…
1. den
Odjezd z ČR v odpoledních hodinách, noční přejezd Rakouskem.
2. den
Příjezd do Bologni - hlavního města provincie Emila-Romagna, které je sídlem arcibiskuprství a nejstarší univerzity v Evropě. Pěší procházka centrem města nás zavede k bazilice Santuario di Santo Stefano a bazilice San Domenico, typickým věžím Torri degli Asinelli e Garisenda a řadě dalších zajímavých míst.
3. den
Ráno se vydáme do nejnavštěvovanějších míst Toskánska- do malebného městečka Lucca, které je rodištěm Giacoma Pucciniho a oblíbeným místem Karla IV. Pěší procházka nás zavede na hlavní náměstí, tržiště, které stojí na místě starého římského divadla, k rodnému domu Pucciniho a krásného dómu San Martino z 11. století i k chrámu San Frediano s mozaikami… Odpoledne se přesuneme do města Pissa, kde si prohlédneme historické centrum města na břehu řeky Arno, unikátní komplex staveb - Dóm, Šikmá věž a Baptistrium.
4. den
dnešní program nás zavede do malebného městečka San Gimignano se středověkovu zástavbou, náměstím s fontánou a rodovými věžemi… Odpoledne přejedeme do Sieny, kde si prohlédneme architektonický komplex centra města, který je tvořen kostely a paláci.
5. den
Florencie s unikátními památkami - Palazzo Vecchio a Loggia dei Lanzi s mnoha slavnými sochami, náměstí Piazza del Duomo s katedrálou a Giottovou zvonicí, Baptisterium, Ponte Vecchio se zlatnickými krámky a sochou Davida na vyhlídce nad městem. Večer odjezd zpět do ČR, noční přejezd Rakouskem
6. den
návrat do ČR v dopoledních hodinách
Cena zahrnuje
dopravu autokarem, 3x ubytování ve 2-lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením, snídaně, služby česky hovořící průvodce, místní taxy a poplatky, pojištění CK 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
vstupy do navštívených objektů (cca 60,- Euro), komplexní cestovní pojištění léčebných výloh storna zájezdu (50,- Kč/osoba/den)
Poznámka k ceně
Nástupní místa: Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Hranice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.