STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Albarella resort

Itálie, Jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra), Albarella

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Albarella resort

Neoficiální popis ubytování

Charakteristika
apartmány jsou příjemně zařízené a nacházejí se v řadových domcích. ALBARELLA je exkluzivní soukromý ostrov, který leží v laguně jižně od Benátek. Je 5 km dlouhý a 1,5 km široký, zastíněný stromy mnoha druhů včetně borovice a topolu bílého (Populus Alba), od nějž je odvozeno i jméno ostrova. S pevninou je ostrov Albarella spojen hrází a vstoupit na něj mohou pouze jeho obyvatelé. Na ostrově je podporována ochrana životního prostředí, proto je zde velmi omezen provoz aut. Jako oficiální dopravní prostředek je povoleno jízdní kolo. Vše je zde navrženo tak, aby zde našli vyžití lidé všech věkových kategorií. Je to ideální místo pro prožití relaxační i rodinné dovolené a na své si zde přijdou i milovníci sportu. Krása, bezpečnost a klid činí z tohoto letoviska jedno z nejelegantnějších rodinných turistických center Jadranu.
Ubytovaní
pěkné apartmány v řadových domcích, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR nebo vana+WC, TV/SAT, klimatizace, balkon/ terasa nebo zahrádka, zahradní nábytek. Typ S2, S3 mohou být v rezidenci CONCHIGLIA. S3: (65 m2, max. 4 osoby, jednopodlažní nebo dvoupodlažní apartmán) dvě ložnice po dvou lůžkách (může být i patrové lůžko), denní místnost s kuchyňským koutem, jedna nebo dvě koupelny, WC. Poloha: zóna Fiordi Diamante.
Postýlka
na vyžádání pro dítě do 3 let, 30 €/ týden (do max. počtu osob).
Služby
1. Recepce, bankomat, parkoviště. 2. CENTRO COMMERCIALE (obchodní centrum) - lahůdky, snack-bar, obchůdky, kadeřnictví, bankomat, půjčovna DVD a videokazet, trafika. 3. PIAZZETTA MERCATO - restaurace, pizzerie, bar, zmrzlina, dětský koutek, obchůdky, bankomat, dárkové předměty, trafika. 4. CENTRO SPORTIVO - pláž s plážovým servisem, čtyři bazény pro dospělé a pro děti, animační programy, juniorclub, miniclub, dětský koutek se skluzavkami, trampolínou, diskotéka na pláži, večerní programy, restaurace, pizzerie, bar u bazénu, minigolf, tenisové kurty, hřiště na fotbal, volejbal, basketbal, bocce, půjčovna šlapadel, škola windsurfingu. 5. SPORTING FIORDI - bazén pro dospělé a pro děti, sluneční terasa se slunečníky a lehátky. Stolní tenis, tenisové kurty, fotbalové hřiště, snack-bar, letní kino. 6. FIORDO DIAMANTE - bar, zmrzlina, prádelna, obchod Albarella, květinářství, klenotnictví, internetový koutek. 7. CENTRO SERVIZI ISOLA - půjčovna kol pro dospělé i pro děti, ostrovní vláček, golfové vozy. 8. CLUB HOUSE ALBARELLA - golfové hřiště, golfový klub, snack-bar, wellness centrum, tenisové kurty. 9. PIAZZETTA FONTANA - lékař, první pomoc. 10. MARE VOSTRUM - pláž s plážovým servisem, restaurace, bar. 11. MINIZOO - dětský koutek. 12. Hotel CAPO NORD - pláž s plážovým servisem, bazén, tenisový kurt, dětský koutek, restaurace, Wi-Fi připojení (za poplatek). 13. DISCOTECA VIP CLUB - diskotéka, začátek fitness překážkové dráhy (Parkour). 14. GALERIE "I RUSTICI" - galerie umění, antikvariát. 15. VILLA CA´TIEPOLO - kongresové centrum, bankety, výstava umění, koncertní sál. 16. Přístav - restaurace, dětský koutek, lékárna, prádelna, Delta Yachting Club. 17. Tenisové centrum - tenisové kurty, restaurace. 18. Windsurfing. 19. Jezdecké centrum na koních. 20. Plachtění. 21.Lukostřelba.
Parkování
2 místa/ apartmán.
Od pláže
1,6 km k pláži Capo Nord.
Pláž
písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis za poplatek. V termínu do 25/6 a po 26/8 je v ceně plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) zahrnut v ceně (na pláži CENTRO SPORTIVO nebo CAPO NORD).
Zvíře
povoleno, jen malé, na vyžádání, za poplatek 70 €/ týden.
Pobyt
sobota/ sobota nebo neděle/ neděle (12/7-24/8), min. 5 nocí ( do 12/7 a po 24/8).
Výhodná cena
Plážový servis na pláži u CENTRO SPORTIVO alebo CAPO NORD (1 slunečník+2 křesla/ apartmán) + kola ZDARMA (dle volné kapacity) - obojí pro pobyty do 12/7 a po 24/8.
Popis
V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytování, závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu), spotřeba energií, ložní prádlo a ručníky (výměna za poplatek, mimo ložního prádla na rozkládacím lůžku v denní místnosti), animační programy, albakarta, vstup do bazénu v Centro Sportivo a Sporting Fiordi, ostrovní vláček. Nepovinné příplatky: ložní prádlo výměna 8 €/ osoba. Kauce: 100 €/ apartmán.
Pobytová taxa
cca 10 €/ apartmán (pobyt do 7 nocí), 20 €/ apartmán (pobyt 8-14 nocí)

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.