STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Tajuplný Angkor Wat s odpočinkem na plážích v Thajsku

Kambodža, Kambodža

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Tajuplný Angkor Wat s odpočinkem na plážích v Thajsku

Neoficiální popis ubytování

Popis zájezdu

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

2. den PŘÍLET DO BANGKOKU
Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku. Transfer do hotelu, nocleh Bangkok.

3. den POZNÁNÍ BANGKOKU VČETNĚ KRÁLOVSKÉHO PALÁCE
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata. Dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne uvidíte královský palác Grand Palace a zde si prohlédnete chrám Wat Phra Kaeo, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska - socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. V závěru prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata. Nocleh Bangkok.

4. den KAMBODŽA LETECKY - SIEM REAP
Snídaně, transfer na letiště, přelet do kambodžského Siem Reapu, transfer do hotelu, ubytování, zbytek dne individuální volno. Doporučujeme procházku po nábřeží s návštěvou Starého tržiště Phsar Chas s nepřebernými možnostmi nákupů suvenýrů a restaurací. Nocleh Siem Reap.

5. den JEDINEČNÝ ANGKOR WAT
Snídaně, návštěva bývalého hlavního města khmérské říše - slavného komplexu Angkor Wat, zapsaného na seznamu UNESCO. Vstup jižní bránou do chrámu Angkor Thom, dále chrám Bayon, Terasa slonů a Terasa malomocného krále. Navštěva chrám Ta Prohm zahaleného v džungli. Odpoledne chrám Angkor Wat - mistrovské architektonické dílo postavené ve 12. století, jehož stavba trvala 30 let a představuje khmerskou civilizaci v její nejskvělejší podobě. Návrat do hotelu, nocleh Siem Reap.

6. den CHRÁM V DŽUNGLI A JEZERO TONLE SAP
Snídaně, prohlídka vzdálenější části komplexu Angkor Wat - magického chrámu Beng Mealea, po staletí ukrytého v džungli mezi větvemi a kořeny stromů. Komplex uvidíte z vyvýšených dřevěných chodníků, které nabízejí pohled na chrámové stavby z jiné perspektivy.Odpoledne projížďka lodí po jezeře Tonle Sap, ze které uvidíte plovoucí rybářskou vesnici. Nocleh Siem Reap

7. den Z KAMBODŽI DO THAJSKA
Brzká snídaně, transfer na tropický ostrov v Thajsku Ko Chang, který je díky svému tvaru nazýván Sloním ostrovem. Nabízí bujné deštné pralesy, vodopády, krásné bílé pláže a zachovalou přírodu především díky Národnímu parku Mu Ko Chang. Jedná se o ideální místo k dobrodružství a relaxaci. Nocleh Ko Chang.

8. den RELAX NA PLÁŽI
Snídaně, individuální volno k relaxaci na pláži. Nocleh Ko Chang.

9. den OKRUH OSTROVEM
Snídaně, individuální volno k relaxaci na pláži nebo možnost celodenního fakultativního výletu po ostrově - procházka džunglí až k vodopádu Tan Mayom. Odjezd k mangrovníkovým porostům - procházka s pozorováním krabů houslistů a opicí makak. Návštěva rybí farmy s chovem dravých ryb kaniců a menších druhů žraloků. Zastávka na plantážích s duriany, kaučukovníky a ananasy. Lehký trek k největšímu vodopádu na ostrově Khlong Phlu s možností koupání. Nocleh Ko Chang.

10. den NÁRODNÍ PARK MU KO CHANG
Snídaně, individuální volno na pláži nebo možnost fakultativního půldenního výletu motorovým člunem za šnorchlováním do Národního parku Mu Koh Chang. Zastávka na 3 různých místech s množstvím pestrobarevných ryb s obědem. Nocleh Ko Chang.

11. den KURZ THAJSKÉHO VAŘENÍ
Snídaně, individuální volno na pláži nebo možnost zkusit si fakultativně kurz thajského vaření (cca 3 hodiny) - příprava tradičním thajských pokrmů s následnou ochutnávkou. Nocleh Ko Chang.

12. den VÝLET LODÍ NA OSTROV KO MAK
Snídaně, individuální volno na pláži či možnost fakultativního výletu lodí na blízký ostrov Ko Mak s nedotčenými plážemi. Nocleh Ko Chang.

13. den DO CENTRA ZÁBAVY - PATTAYA
Snídaně, transfer do proslaveného přímořského letoviska Pattaya, ubytování, zbytek dne individuální volno, nocleh Pattaya.

14. den PATTAYA - BANGKOK
Snídaně, volný den s možností posledního koupání v moři či k závěrečným nákupů, v podvečerních hodinách transfer do Bangkoku k finálnímu odletu do Prahy

15. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

Cena zahrnuje:
* leteckou přepravu Praha - Bangkok - Praha s přestupy v ekonomické třídě
* přelet Bangkok - Siem Reap
* 12x nocleh v hotelech 3 - 4* se snídaněmi
* program včetně vstupů a transfery dle itineráře
* česky hovořícího průvodce

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

Cena nezahrnuje:
* vízum Kambodža 35,- USD (1x foto sebou)
* fakultativní výlety
* pojištění léčebných výloh
* spropitné 40,- USD

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.