STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Ochutnejte Kubu

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Ochutnejte Kubu

Neoficiální popis ubytování

Fakultativní výlet na Varaderu:
Jeep safari do oblasti Matanzas
Celodenní výlet džípy (alespoň jeden z účastníků bude řídit a tudíž musí vlastnit řidičský průkaz) do provincie Matanzas. Zastavíte se na Playa Coral s možností koupání a šnorchlování, projedete se lodičkou po řece a na ranči si dáte typický kubánský oběd. Odpoledne se pak zastavíte v městě Matanzas, kterému se přezdívá "kubánské Atheny". Na závěr pak navštívíte ještě fantastickou "Saturnovu jeskyni". V podvečer návrat do hotelu na Varaderu.


Fakultativně v Havaně:
"Tropicana" je světoznámý kabaret na Kubě, který nevynechá snad žádný návštěvník, který zavítá do Havany. Tento kabaretový klub vznikl již v roce 1939 a funguje dodnes. A to i přesto, že ho chtěla v minulosti kubánská vláda zavřít, ale kvůli velkému přílivu valut z tohoto klubu zůstal otevřený. Právě zde dnes vystupují nejlepší kubánští umělci, artisté a akrobaté. Jedná se o nádhernou přehlídku světel, kostýmů a tance. Skrz kabaret se pak linou typické kubánské rytmy. Za dobu své existence se Kabaret Tropicana řadil po bok i světoznámému Moulin Rouge v Paříži. Hlavní představení začíná v 22:00.
Stravování
V hotelu Havaně je zajišťována bufetová snídaně. Za příplatek je možné zajistit i večeři v hotelu. S ohledem na pozdní příjezd do hotelu po příletu do Havany (patrně až po půlnoci), není nabízena večeře první den zájezdu.
V hotelu na Varaderu je stravování zajištěno formou all inclusive. K dispozici tak máte široký výběr stravování i nápojů po celý den.
Ubytovaní
Hotely 4* v Havaně, v Trinidadu a na pláži ve Varaderu.
V případě zájmu je možné pobyt ve Varaderu prodloužit o libovolný počet dní. Cenu (příplatek) prodlouženého pobytu sdělíme na vyžádání. Pohybuje se cca od 1500 Kč za osobu a noc.
Poznámka
V případě letu přes Kanadu (přestup v Montrealu nebo v Torontu) je třeba vyplnit registraci ETA.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.