STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Radisson Resort Taghazout

Maroko, Agadir

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Radisson Resort Taghazout

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Taghazout
Poloha
Hotel se nachází cca 26 km od turistického centra. Nejbližší restaurace a bary jsou cca 800 m daleko od hotelu. Letiště v Agadiru (AGA) je vzdálené cca 50 km. V blízkosti hotelu je autobusová zastávka a půjčovna automobilů.
Pláž
Hotel se nachází přímo u veřejné písčité pláže s oddělenou hotelovou částí, pozvolný vstup, slunečníky a lehátka zdarma.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, lobby,  2 restaurace, 2 bary s výhledem na oceán, venkovní bazén (slunečníky a lehátka zdarma), WiFi zdarma, parkoviště, směnárna.
Ubytování
Bungalovy mají vlastní příslušenství (koupelna, WC, fén), klimatizaci, SAT/TV, trezor a minibar, WiFi, terasu s výhledem do zahrady.
Za příplatek prostornější Bungalov suita s výhledem do zahrady.
Stravování
Cena zahrnuje snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze nebo plná penze.
Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

Sport a zábava
Posilovna, široká nabídka vodních sportů. Sauna, parní lázeň, masáže, haman (vše za poplatek). Golfové hřiště cca 3 km od hotelu. 

Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdů * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby česky mluvícího delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.  
Informace
V ceně zájezdu je zahrnuta povinná pobytová taxa.

Pro vycestování do Maroka je nutný cestovní pas, který musí mít minimální platnost ještě 6 měsíců pro návratu z destinace. Konkrétní informace si můžete ověřit na internetových stránkách Ministerstva zahraničí www.mzv.cz nebo na zastupitelských úřadech jednotlivých států.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.