STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Řecko, Černá Hora, Chorvatsko, Itálie z Pirea na lodi Voyager of the Seas

Plavby, Středozemní moře

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Řecko, Černá Hora, Chorvatsko, Itálie z Pirea na lodi Voyager of the Seas

Neoficiální popis ubytování

Trasa plavby
Řecko, Černá Hora, Chorvatsko, Itálie
Popis lodě

Výletní loď Voyager of the Seas je vlajkovou lodí třídy Voyager a patří k flotile společnosti Royal Caribbean International. Na moře poprvé vyplula v roce 1998 a v té době byla největší lodí na světě.

V roce 2014 prošla loď rozsáhlou rekonstrukcí, díky které přibylo mnoho nových restaurací i adrenalinových atrakcí a v roce 2019 projde další rekonstrukcí v rámci projektu Royal Amplified.

Výrobní cena Voyager of the Seas byla přibližně 500 mil. USD.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 138.194Délka lodě (v metrech): 311,1Šířka lodě (v metrech): 38,6Počet palub pro pasažéry: 15Celkový počet kabin: 1.557Maximální počet pasažérů: 3.1384 bazény, 6 vířivek
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici: Restaurace a bary:Hlavní restaurace zahrnující snídaně, obědy i večeře o více chodech Mnoho restaurací včetně Windjammer Café a lehkého občerstvení Café Promenade Asijská restaurace Izumi s japonskými specialitami a sushi Italská restaurace Giovanni's Table Restaurace Chops Grille steakhouse Příležitostné občerstvení nabízí třeba Johnny Rockets 13 barů a klubů včetně Pig & Whistle Pubu, Schooner Baru s živou hudbou, R Baru evokující atmosféru 60. let, Sky Baru Viking Crown Lounge®, architektonický zázrak z flotily Royal Caribbean, jedná se o dokonalé místo, kde si můžete vychutnat panoramatické výhledy, zatímco budete popíjet své oblíbené koktejly, za poslechu živé hudby a k dispozici je i taneční parketZábava:Uvítací recepce s kapitánem lodi Divadlo v broadwayském stylu Show na ledě Ice Odyssey ve Studiu B Casino Royale® ve stylu Las Vegas, karetní salonek Ústřední Royal Promenade s duty-free zónou a butiky Na palubě je možné navštěvovat jazykové kurzy, taneční hodiny, kurzy výroby šperků apod. Fotogalerie, galerie umění Knihovna KapleSport a adrenalin:The Perfect Storm - dvojice závodních skluzavek Cyclone a Typhoon Laser Tag: Battle for Planet Z - laserová bitva o poslední planetu galaxie Lezecká stěna pro začátečníky i pokročilé Umělá surfařská vlna FlowRider® Minigolf, stolní tenis Hřiště na míčové sporty Kluziště Fitness centrum, kurzy fitness s trenérem (jóga, pilates, spinning a další) Dráha na jogging a in-line brusleRelaxace:4 bazény včetně bazénu s venkovní obrazovkou, 6 vířivek Solárium je kouskem ráje s uklidňujícími vířivkami, teplým sluncem a osvěžující vodní mlhou Wellness areál Vitality Spa s relaxačními a kosmetickými procedurami, masážemi, akupunkturou, kadeřnickým salónem, manikúrou a dalšími procedurami Pro děti:Adventure Ocean® Youth Program pro všechny věkové kategorie Aktivity pro rodiny s dětmi, hry, soutěže, přednášky Teen Lounge s věkově přiměřenými aktivitami šitými na míru dospívajícím Skupina Voyagers, která podněcuje soutěžního ducha sportovními turnaji a videohrami, i pořádá talentové soutěže, vhodné pro děti od 9 do 11 let Skupina Explorers pro děti od 6 do 8 let, kde jsou součástí vědecké experimenty, umění, řemesla či taneční večírky Aquanauts - skupina pro děti od 3 do 5 let s vědeckými experimenty Venkovní prostor na 12. palubě, vyhrazený mládeži Videoherna
Hodnocení lodě
4,5
Cena zahrnuje
Plavba: Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis a výhody Vámi zvolené třídy ubytování. Strava na palubě: Plná penze - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny, nápoje z automatu: voda, káva, čaj, limonády, džusy k snídani. Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, účast na všech akcích pořádaných na palubě - animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Více o zábavě na plavbách Royal Caribbean si můžete přečíst zde. Pojištění proti úpadku Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuty v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Stravu ve speciálních restauracích na lodi (za poplatek) a stravu mimo loď. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Na lodi možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Spropitné pro obsluhu na lodi: cca 18 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá: cca 20,5 USD/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Pokud cestujete s nezletilými dětmi, máte odlišná příjmení nebo necestují oba rodiče/zákonní zástupci, prosíme ověřte si u nás podmínky účasti. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve. Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.
Program plavby
1. den,Pireus (Athény), Řecko, (připlutí: --:-- | odplutí: 17:00)2. den,Mykonos, Řecko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 20:00)3. den,Souda (Chania), Řecko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 17:00)4. den,Argostoli (Kefalonia), Řecko, (připlutí: 09:00 | odplutí: 19:00)5. den,Relaxační den na moři6. den,Kotor, Černá Hora, (připlutí: 07:00 | odplutí: 17:00)7. den,Split, Chorvatsko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 17:00)8. den,Ravenna, Itálie, (připlutí: 05:00 | odplutí: --:--)

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.