STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Advent v Norimberku z Mladé Boleslavi

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Advent v Norimberku z Mladé Boleslavi

Neoficiální popis ubytování

Program zájezdu
Odjezd v časných ranních hodinách do Norimberka za kouzlem předvánočního času.  Procházkou mezi hrázděnými domy s průvodcem, kolem Krásné kašny navštívíte památky jako kostel Panny Marie s orlojem, Sv. Sebalda s unikátním náhrobkem či kostel Sv. Vavřince s vzácným Pozdravem andělů, budovu radnice, dům Albrechta Dürera či císařský hrad a mnoho dalších. Individuální volno, možnost nákupů,  v podvečerních hodinách návrat do ČR.
Informace
Je nutné počítat s menší částkou na
případnou dopravu MHD.
Změna programu vyhrazena. Upozorňujeme na možná omezení a povinnosti, ke kterým může dojít. Klienti mohou být vyzváni k předložení potvrzení o dokončeném očkování, prodělání onemocnění Covid-19 (pravidlo 2G).  Aktuální informace o případných epidemiologických podmínkách budou uvedeny v cestovních informacích před odjezdem.
Cena zahrnuje
dopravu autokarem, průvodce
pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Tipy pro správnou volbu
Nejznámější a nejnavštěvovanější německý trh se nachází uvnitř hradeb někdejšího říšského města, které si zachovalo kouzlo středověku. V jeho uličkách najdete stopy Karla IV. i jeho synů. Slavný Ježíškův trh (Christkindlesmarkt) září světly a nabízí vyhlášené norimberské speciality: klobásky, perník, svařené víno či originální vánoční ozdoby.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.