STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Seminaris Seehotel

Německo, Berlin, Braniborsko

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Seminaris Seehotel

Neoficiální popis ubytování

KDE BUDETE SPÁT
2 - lůžkové pokoje Standard: Koupelna s vanou nebo sprchou / WC, SAT/TV, sejf, fén, WLAN, cca. 20 m2, nekuřácký pokoj.
Pokoje superior s možností přistýlky na ověření.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Recepce, á la carte restaurace Feines Brandenburger s 80 místy k sezení, snídaňová restaurace Templiners, kavárna Cecile, bar Captain´s Corner, letní terasa, bowling, biliár, 32 salonků a konferenčních místností, wellness s bazénem a saunou, fitness centrum, podzemní garáže (180 míst).
FORMA STRAVY
Snídaně.
Možnost zakoupení večeří na místě.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
MUSEUM BARBERINI je soukromým muzeem výtvarného umění v Postupimi, vzdáleným jen cca. 6,5 km od hotelu. Ve sbírkách najdete zejména impresionistické obrazy známých umělců jako jsou např. Monet, Renoir a Sisley.

FILMOVÉ MUZEUM POTSDAM je nejstarším filmovým muzeem v Německu. Vedle stálých expozic zde najdete také krátkodobé výstavy nebo výstavy pro rodiny s dětmi. Žádná návštěva tedy nebude stejná. K areálu patří muzejní obchod a kino. Vzdálenost od hotelu: cca. 6 km

ALEXANDROVKA (UNESCO) představuje unikátní ruskou kolonii v severní části Postupimi, kterou nechal v letech 1826 - 1827 vystavět pruský král Friedrich Wilhelm III. na památku cara Alexandra I. Dnes tvoří Alexandrovku 13 dřevěných domků. V domě č. 2 najdete muzeum, ostatní jsou využity k bydlení nebo jako restaurace.

ZÁMEK SANSSOUCI tvoří společně s Novým palácem, zámkem Charlottenhof a historickým mlýnem (muzeum) rozlehlý areál obklopující zámecký park s jedinečnými terasami a nádhernou fontánou uprostřed. Park byl v roce 1990 zapsán na seznam světového dědictví UNESCO.

BIOSPHÄRE POTSDAM je pravou džunglí před branami Berlína. Uvidíte zde více než 20.000 druhů tropických rostlin a 140 různých tropických zvířat. Každou hodinu přichází bouřka s hromy a blesky, která Vás zanese do jiného světa. Prohlídka začíná u vodopádu, vede spletitými uličkami k motýlímu domu a podvodnímu světu Aquasphäre až do výšin vzrostlých stromů.

STEZKA KORUNAMI STROMŮ BEELITZ-HEILSTÄTTEN Vás provede nejen mezi korunami stromů, ale vezme Vás také nad budovu válkou zničené léčebny. Od roku 1945 jsou ruiny ponechány vlastnímu osudu, vyrostl tu jedinečný "střešní" les nebo chcete-li zahrada neobvyklých bonsají.

WAKEBOARDING a další vodní sporty na jezeru Templiner See.
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 6,99 let na lůžku rodičů bez stravy ZDARMA. Dítě zdarma a dětské ceny platí pouze v doprovodu dvou plně platících osob na pokoji.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Hotelový bazén.
Pláž u jezera Templiner See je vzdálena od hotelu cca. 70 m.
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
12,- € / 24 hod.
Hotel disponuje podzemními garážemi se 180 místy.
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
15,- € / den bez krmení.
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Seminaris SeeHotel Potsdam leží přímo na břehu jezera Templiner See, které je ideální k plavání i projížďkám na loďkách. Všechny pamětihodnosti a turistické cíle Postupimi jako např. zámek Sanssouci, filmový park Babelsberg nebo Biosphäre Potsdam jsou vzdálené pouze několik kilometrů. Centrum Postupimi (Potsdam) je vzdálené 7 km.

Vzdálenosti do měst:
Berlín cca. 40 km
Dresden cca. 205 km
Děčín cca. 285 km
Liberec cca. 305 km
Nepřehlédněte
Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu. V případě polopenze začíná pobyt večeří v den příjezdu.

Povinný energetický poplatek:
3 € / pokoj / noc - platba při příjezdu na recepci.

Platba za další služby:
6 € za využití sauny / wellness
3 € za využití fitness
6 € za kombinované využití fitness a wellness
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem z Prahy do Berlína (000263 9), stanice Berlin Bahnhof Südkreuz. Přestoupíte na vlak (S 41666) do stanice Berlin Westkreuz, odtud vlakem (S 7114) do stanice Potsdam-Babelsberg. Pěšky asi 160 m na autobusovou zastávku Potsdam, Am Findling/Willi-Frohwein-Platz. Autobusem (601) na zastávku Potsdam, odtud tramvají (91) do zastávky Potsdam Pirschheide. Hotel je od zastávky vzdálený asi 850 m.

Cesta autobusem z Prahy se 2 přestupy trvá cca 4 h a 45 min.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem z Prahy do Berlína (EC 378), stanice Berlin Südkreuz. Přestoupíte na vlak (S 41666) do stanice Berlin Westkreuz, odtud vlakem (S 7114) do stanice Potsdam-Babelsberg. Pěšky asi 160 m na autobusovou zastávku Potsdam, Am Findling/Willi-Frohwein-Platz. Autobusem (601) na zastávku Potsdam, odtud tramvají (91) do zastávky Potsdam Pirschheide. Hotel je od zastávky vzdálený asi 850 m.

Cesta vlakem z Prahy se 2 přestupy trvá cca 4 h a 45 min.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
1. PROGRAMOVÝ POBYT
POHODA U JEZERA (min. 2 noci, nájezd libovolný)
• ubytování s bufetovou snídaní
• WLAN zdarma
CELKOVÁ KAPACITA
225 pokojů
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
3,- € / pokoj / noc.
AKČNÍ NABÍDKA
Dovolená v bezprostřední blízkosti jezera Templiner See, pláže a přístavu
URČITĚ OCENÍTE
Proč SEMINARIS SEEHOTEL POTSDAM:
• v bezprostřední blízkosti jezera Templiner See, pláže a přístavu
• komfortní ubytování a prvotřídní gastronomie
• bazén a sauna v hotelu
• Berlín a Postupim na dosah

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.