STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Centrum

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Centrum

Neoficiální popis ubytování

Hotel Centrum: Pobyt s polopenzí 5 nocí
Informace Děti do 3 let zdarma Dětské ceny platí při ubytování se dvěma dospělými

Hotel Centrum

Hotel Centrum *** vás přivítá ve skvělé lokalitě přímo u městského parku, jen 900 metrů od centra města. Tento hotel je propojen s hotelovou školou, což mu zajistilo řadu prestižních kulinářských ocenění.

Ubytování

Ubytování je poskytováno v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a rodinných pokojích. Pokoje jsou vybavené koupelnou, satelitní TV, ledničkou, telefonem a WiFi.

Hosté mohou využít standardní služby recepce. Kromě toho se v hotelu nachází restaurace, jídelna, zahrádka a kadeřnictví.

Gastronomie

Hotelová restaurace nabízí polskou a evropskou kuchyni. V ceně zájezdu je polopenze, která zahrnuje snídani a večeři formou bufetu.

Wellness a lázně

Hotel nabízí širokou škálu relaxačních procedur (kosmetické procedury, masáže), které si hosté mohou objednat přímo na místě.

Pobyt se zvířetem

Pobyt se zvířetem není možný.

Parkování

Hosté mohou zaparkovat své auto na hlídaném parkovišti (cca 8 € / den).

Atrakce v okolí

Kołobrzeg, malebné polské přímořské město ležící na břehu Baltského moře, nabízí ideální prostředí pro relaxaci a rekreaci. Své návštěvníky láká dlouhými písčitými plážemi, kde si mohou užívat sluníčka a osvěžujícího mořského větru. Kromě toho zde naleznete moderní lázeňská zařízení, která poskytují širokou škálu wellness služeb a léčebných procedur. Historický charakter města, včetně majestátního gotického kostela, dodává Kołobrzegu nezapomenutelný půvab. Pro milovníky aktivního odpočinku jsou k dispozici cyklostezky a promenády, které umožňují objevovat krásy okolní přírody. Kromě toho můžete navštívit nespočet nespočet atrakcí - molo v Kolobřehu nebo známý maják, Muzeum Minerálů nebo Oceanárium.

Destinace

Kołobrzeg je především lázeňské místo a lze jej považovat za největší na baltském pobřeží.

Krom lázeňství je místo vyhlášeným letoviskem. Kvalitní a velká škála rekreačních zařízení a služeb.

Podmínky pro aktivní relaxaci jsou zde samozřejmostí. Celé město se táhne těsně podél pobřeží, krásné pláže, památky a zdravé ovzduší jsou důvodem k trávení dovolené v těchto místech.

Vítány jsou zde rodiny s dětmi.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.