STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Fregata

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Fregata

Neoficiální popis ubytování

Poloha
zrekonstruované rekreační středisko Fregata vzdálené jen cca 6 minut chůze od jezera Sarbsko a pláže. Do centra města dojdete pěšky za 15 minut.

Leba je přímořské město se specifickým mikroklimatem, řadou přírodních zajímavostí (národní park Słowiński, pohyblivé duny), řadou památek a historických památek (pohřbené město, zbytky německých raketometů V2) a dobře připravenou turistickou základnou (široké písečné pláže, kilometry malebných cyklistických tras , plavby a rybářské výlety po moři i po Łebském jezeře, největším dinosauřím parku v Evropě, ornitologické zahradě).
Vybavení a služby
restaurace, kavárna s barem a tanečním parketem a velkou terasou, 2 konferenční a didaktické místnosti, salónky, dětský koutek, zahrada s terasami s lehátky, 2 x místo pro táborák a grilování, oplocené bezplatné parkoviště pro asi 50 aut. V budově není výtah. Wi-Fi v recepční hale a v prvním patře v prostoru kavárny ZDARMA.
Ubytovaní
Pokoje STANDARD - 2, 3 a 4lůžkové pokoje se sprchou a WC, TV, rychlovarnou konvicí a šálky, balkonem (3lůžkový s možností přistýlky). K dispozici pouze malý ručník
Pokoje STANDARD PLUS - 2lůžkové pokoje (manželské lůžko nebo dvě samostatná lůžka) nebo 2lůžkové pokoje s možností přistýlky - dvě samostatné lůžka a přistýlka ve formě výsuvného lůžka, balkon, 3lůžkový pokoj (3 samostatná lůžka nebo rozkládací gauč 1,2x1,8 m a samostatné lůžko), průchozí balkon zakončený společnou terasa s lehátky společná pro více pokojů, s možností přistýlky ve formě výsuvného lůžka, se sprchou a WC, TV, lednicí, rádiem, rychlovarnou konvicí a šálky. K dispozici malý i velký ručník.

2lůžkové pokoje STANDARD i STANDARD PLUS se nachází v rušnějším 1.patře u kavárny, 3lůžkové pokoje STANDARD i STANDARD PLUS ve 3.patře.
Pokoje STANDARD i STANDARD PLUS se nachází v části resortu, kde jsou ubytované skupiny dětí (tábory).

APT 2+2 - 2lůžková ložnice s manželskou postelí, průchozí pokoj se 2 rozkládacími gauči, hala s kuchyňským koutem, rychlovarná konvice, lednice, mikrovlnná trouba (bez sporáku), TV, sprcha a WC, nachází se v 1.patře.
APT 5+2 LUX - ložnice s rozkládacím gaučem 1,2x1,8 m a samostatným lůžkem, druhá ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem 1,5x2,2 m, kuchyňský kout (indukční varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice), TV, sprcha a WC, balkon.
Sport a zábava
dvě hřiště pro plážový volejbal, zpevněné hřiště pro volejbal, basketbal, kulečník, dětské hřiště s pískovištěm a dřevěnými průlezkami.
Stravování
snídaně formou švédských stolů, možnost dokoupení servírovaných obědů (polévka, hlavní chod a dezert) a servírovaných večeří. Večeře se skládají vždy z jednoho hlavního chodu (např. bramboráky, těstoviny, saláty) nebo např. salámy, sýry, džemy a pečivo. Ne vždy se tedy jedná o teplou večeři. Oběd se podává ve 13:00-14:00, večeře 18:00-19:00.
Pláž
písčitá, cca 600 m. Nejkrásněji je u polského moře na přelomu července a srpna. Teplota vzduchu dosahuje až 29° C, teplota vody může mít příjemných 22° C.
Doplňující informace
povinný poplatek - turistická daň cca 2,5 PLN / osoba / den - platí se na místě. Možnost zapůjčení na recepci lehátka, židle, zástěny.
Slevy pro děti
dítě do 2 let bez nároku na služby ZDARMA, dítě 2-3 roky bez nároku na lůžko se snídaní (o oběd nebo večeři se dělí z rodiči) - cena se vám zobrazí při vytvoření kalkulace na webu. Ceny pro děti na základním lůžku a na přistýlce ve věku 3 -14 let a 14-18 let naleznete na webu. Ceny pro osoby na přistýlce naleznete na webu.
Cena zahrnuje
ubytování a snídani/polopenzi/plnou penzi na vybraný počet nocí.
Volitelné doplatky
Možnost dokoupení: cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání - pobyt se psem 25 PLN/den - platba na místě.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.