STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Pavilon Edward: Léčebný pobyt

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Pavilon Edward: Léčebný pobyt

Neoficiální popis ubytování

Pavilon Edward: Léčebný pobyt 5 nocí
Informace Procedury, které jsou možné bez lékařského vstupního vyšetření.

1. kolektivní cvičení v lázeňském bazénu v léčivé termální vodě,
2. koupel v léčivé termální vodě /individuální/,
3. perličkovo-ozonová koupel /individuální/,
4. Perličková koupel v léčivé termální vodě /individuální/,
5. Vířivá koupel v léčivé termální vodě /individuálně/,
6. Vířivá koupel v léčivé termální vodě /horní končetiny/,
7. vířivá koupel v léčivé termální vodě,
8. vířivá sprcha v léčivé termální vodě,
9. oční aerosoly,
10. individuální ultrazvukové inhalace s léčebnou termální vodou,
11. individuální ultrazvukové inhalace s fyziologickým roztokem,
12. částečná klasická masáž 15 min,
13. kryoterapie - termogely,
14. skupinová léčebná gymnastika, 15,
15. léčebná gymnastika na nářadí, 16,
16. pileoterapie.

Pavilon Edward

Pawilon Edward je impozantní jednopatrová budova ležící v centru lázní Cieplice uprostřed nádherného lázeňského parku. Historická budova prošla v roce 2015 celkovou rekonstrukcí a získala svou původní eleganci a kouzlo. V současné době svým hostům nabízí velmi komfortní ubytování a vysokou úroveň lázeňských i stravovacích služeb. Na vybrané procedury hosté docházejí do Domu Zdrojowego (Lázeňský dům), který je vzdálen pouhých 80 m od pavilonu. Unikátní je i využití termální vody v lázeňských pokojích. S ohledem na zachování historické hodnoty budovy zde není zabudován výtah.

Ubytování

Hosté zde najdou velmi komfortní ubytování v dvou a třílůžkových pokojích a apartmánech. Do standardní výbavy patří balkon s nádherným výhledem do parku, koupelna se sprchovým koutem, župan, televize, rádio, telefon a internetové připojení WIFI.

Restaurace

Všechny pokrmy si hosté mohou vychutnat v krásné historické jídelně, která okouzlí svým půvabem a architektonickým pojetím. Snídaně a večeře jsou podávané formou bohatých švédských stolů, obědy jsou servírované. K dispozici je i speciální dietní strava. Od 12:00 do 15:00 hod. je podáván v den příjezdu oběd, večeře je od 17:00 hod. Z důvodu plynulého průběhu mohou být první den přiděleny přesné časy obědů a večeří. Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Lázeňské procedury

Na procedury docházejí hosté do sousedního lázeňského domu , kde si mohou vybírat z nabídky lázeňských procedur takových jako: hydroterapie, kinezioterapie (léčba pohybem), fyzioterapie a s nabídky léčebných masáží. Procedury se poskytují od pondělí do soboty s výjimkou všech polských státních svátků.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat na parkovišti u LD Dlugi dom (9B P. Ściegiennego ul., vjezd přes závoru na pravé straně budovy, parkovišti U Loděnice (Parking przy Stoczniowcu, ulice Jagiellońska 2, vjezd bránou na levé straně budovy. Při check-in na recepci dostanete informaci o aktuálních parkovacích možnostech. Vybírá se také vratná kauce za parkovací kartu/pilota ve výši cca 50,00 PLN. Kauce se vrací v den odjezdu. Parkovací karty lze zaplatit na recepci: Lázeňský dům.

Aktuální informace o parkovacích možnostech naleznete zde .

Parkovné je platné ve výši cca 37,00 PLN, nad 6 dní ( 7 dní - 20 dní) - 20,00 PLN/den. Speciální cena - parkování u Jadwigi Śląska 2 (truhlářství) - 1 den - 22,00 zł, nad 6 dní ( 7 dní - 20 dní) - 12,00 PLN/den

Všechna parkoviště jsou neoplocená, nehlídaná a bez kamerového dohledu.

Okolí

Okolí nabízí široké možnosti jak trávit volný čas. Kromě procházek po rozlehlých parcích a návštěvách místních památek jsou to především výlety do blízkých hor. Cieplice jsou rovněž vynikající lyžařskou základnou. V jejich těsné blízkosti najdete velké množství sjezdovek a běžkařských tras s různými stupni náročností. K největším lyžařským střediskům patří Karpacz, Szklarska Poręba Dziwiszów.

Destinace

Největším bohatstvím těchto lázní jsou termální vody.

Lázně Cieplice byly založeny v roce 1281 a jsou nejstaršími lázněmi v Polsku. Kdysi byly součástí Jeleniej Góry. Klid a klima lázní ležících na úpatí Krkonoš v srdci Jeleniogórskiej kotliny ocenili mnozí známí návštěvníci, např. Johann Wolfgang Goethe (1790), pruský král Frederik Vilém III. se ženou (1800), John Quincy Adams - později prezident USA (1800) a další. Tyto nádherné a doporučované lázně se nachází z druhé strany Krkonoš a z lázeňského parku je výhled přímo na Sněžku. Do Harrachova je to 28km a do Liberce 60km.

Zdejší léčivá voda je unikátní nejen v regionu, ale v i v měřítku Evropy. Díky svému složení je využívaná k léčbě močového ústrojí, pohybového ústrojí (revmatologie, ortopedie, neurologie, osteoporóza) a k léčbě nemocí zraku. Teplota vody se pohybuje až k 90C.

Lázně nabízejí až 40 druhů procedur z oblasti vodoléčby, inhalací, peloidoterapie (léčba rašelinou), světloléčby, elektroléčby, všude je samozřejmě využívána zdejší léčivá minerální voda.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.