STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Wellness hotel Doris Spa

Polsko, Pomořsko

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Wellness hotel Doris Spa

Neoficiální popis ubytování

Wellness hotel Doris Spa: Lázeňský pobyt s polopenzí 7 nocí
Informace Nástupní den denně Minimální délka pobytu 6 nocí

Procedury zahrnuté v balíčku

klasická částečná masáž (2x za týden), rašelinový zábal, inhalace, sollux, Bio-V, diadynamik, magnetoterapie, interferenční proudy, interdynamik
Wellness hotel Doris Spa

Lázeňský a wellness hotel Doris SPA***+ se nachází v lázeňské čtvrti Kolobřehu asi 200 m od promenády na pláži a 1,5 km od centra města.

Ubytování

Hotel disponuje stovkou prostorných komfortních pokojů. Pokoje komfort s balkónem (cca 29 m2) jsou vybaveny koupelnou s WC, fénem, TV-SAT, sedačkou, trezorem a internetovým připojením.

Restaurace a stravování

Hostům je k dispozici v prvním patře restaurace (přístup jen po schodišti), kde se podává strava, dále pak lobby bar a kavárna. V ceně pobytu je polopenze (snídaně formou bufetu, večeře formou studeného bufetu s teplým jídlem).

Sport a relaxace

Milovníky aktivního odpočinku jistě potěší wellness část s bazénem (25 x 10 m), solankový bazén s 12 % přírodní soli z Mrtvého moře, whirlpoolem, finskou a parní saunou. Můžete si vybrat také z široké nabídky procedur a masáží, které přispějí k celkové relaxaci a odpočinku.

Sezónně hotel pořádá taneční večery nebo grilování. V blízkosti hotelu je možnost zapůjčení jízdního kola za poplatek cca 2 EUR / hod.

Zvířata

Pobyt s pejskem není možný.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat na parkovišti za poplatek cca 8 EUR/ den.

Informace o místě

Kołobrzeg je především lázeňské místo a lze jej považovat za největší na baltském pobřeží. Kromě lázeňství je místo vyhlášeným pobřežním letoviskem. Celé město se táhne těsně podél pobřeží. Kołobrzeg - to jsou krásné pláže, zdravé ovzduší s vysokým obsahem jódu a četné památky. Vítány jsou zde rodiny s dětmi.

Destinace

Kołobrzeg je především lázeňské místo a lze jej považovat za největší na baltském pobřeží.

Krom lázeňství je místo vyhlášeným letoviskem. Kvalitní a velká škála rekreačních zařízení a služeb.

Podmínky pro aktivní relaxaci jsou zde samozřejmostí. Celé město se táhne těsně podél pobřeží, krásné pláže, památky a zdravé ovzduší jsou důvodem k trávení dovolené v těchto místech.

Vítány jsou zde rodiny s dětmi.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.