STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Angela

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Angela

Neoficiální popis ubytování

Proč právě sem
  • Přátelská a rodinná atmosféra
  • Pěkná zahrada s bazénem
  • Nedaleko od krásné pláže
Poloha
Hotel je situován v klidné části městečka Molos, cca 250 m od nádherné pláže. Nejbližší supermarket se nachází cca 150 m od hotelu, stejně tak malá taverna. Plná občanská vybavenost (obchůdky, restaurace, taverny, lékárna atd.) se nachází v cca 2 km vzdáleném hlavním městě Skyros/Chora.
Vybavení a služby
Menší rodinný hotel s velmi přátelskou atmosférou nabízí svým návštěvníkům vše potřebné pro strávení pohodové dovolené. Celkem 14 pokojů je situováno ve dvou budovách umístěných v nádherné a udržované zahradě s bazénem (vč. lehátek a slunečníků). V přízemí hlavní budovy se nachází společenská místnost, na kterou navazuje velká terasa s posezením.
Ubytovaní
Prostorné dvoulůžkové a třílůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a toaletou, klimatizací, TV, telefonem, ledničkou a Wi-Fi připojením. Některé pokoje mají také menší kuchyňský kout pro přípravu nenáročných pokrmů (není zde možné vařit). Pokoje mají balkon či terasu s posezením a s výhledem na bazén, do zahrady a směrem k hlavnímu městu.
Stravování
Bez stravování. Předem je možné objednat snídaně formou bufetu, které jsou podávány na hotelové terase s výhledem do zahrady.
Pláž
Krásná písečná pláž Molos se nachází cca 250 m od ubytování. Na pláži je možnost pronájmu lehátek a slunečníků. Na další známé pláže Gyrismata a Magazia je možné dojít za cca 15 minut.
Vzdálenosti
Pláž: cca 250 m
Město Skyros/Chora: cca 2 km
Letiště: cca 14 km
Poznámka
Povinná pobytová taxa: 1,50 € za pokoj a noc. Poplatek je účtován za celý pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.

V případě letu na Skyros je maximální váha odbaveného zavazadla v rámci ceny zájezdu 15 kg/osoba.
Cena zahrnuje
letenku Praha - Chios - Skyros - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle popisu, služby delegáta CK
Volitelné doplatky
cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu
Dítě do 2 let (0 - 1,99): 990 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.