STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Aspri Petra

Řecko, Ostrovy, Kréta, Analipsi

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Aspri Petra

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Hotel je z roku 2000. Objekt má 12 pokojů. Po příjezdu jsou hosté uvítáni na recepci, která je otevřena 24 hodin. V objektu je úschovna zavazadel a směnárna. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu (zdarma). V hotelu se nachází snídaňový salónek, kavárna a bar. Je tady také hezká zahrada. Nachází se zde také TV místnost a dětská herna. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat bez poplatku na parkovišti. Dále je možné využít lékařskou službu a transfer-servis. Hosté mohou využít za poplatek shuttleservis.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace, ústřední topení a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Je tady sejf. V kuchyňském koutě je lednička a varná konvice/kávovar. Telefon patří k základnímu vybavení pokoje. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout.

Sport/zábava

Objekt nabízí svým hostům sportovní a volnočasové vyžití. Objekt má bazén a venkovní bazén. Hosté mohou odpočívat na slunné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. Z velké nabídky různých aktivit si zde hosté mohou vybrat například golf a solárium a za poplatek kulečník. Pro dospělé je v hotelu připraven zábavní program. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Lze objednat nocleh se snídaní. Lze si objednat snídaně.

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.