STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Diamanto Complex

Řecko, Ostrovy, Kefalonie

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Diamanto Complex

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Karavomilos
Poloha
Hotel se nachází cca 500 m od pláže, centrum letoviska je vzdáleno přibližně 2 km, kavárny, taverny, bary, dětské hřiště a autobusová zastávka jsou v pěší vzdálenosti, letiště přibližně 34 km.
Pláž
Písečno-kamenitá pláž Karavomilos je vzdálena přibližně 170 m.
Vybavení
Komplex nabízí ubytování v celkem 12 pokojích ve dvoupatrové hlavní budově a dvou vedlejších budovách. Poslední rekonstrukce proběhla v roce 2020. Hostům je k dispozici recepce, parkoviště, WiFi (zdarma), parkoviště, bazén (otevřen od května do října) s lehátky a slunečníky zdarma.
Ubytování
Dvoulůžkové studio má cca 24 m² a je vybaveno manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, plně vybaveným kuchyňským koutem, klimatizací, TV, WiFi (zdarma), balkonem s výhledem na moře nebo na bazén.
Třílůžkové studio nabízí stejné vybavení jako třílůžkové, jsou v něm umístěny tři samostatná lůžka nebo manželská postel a jedno samostatné lůžko.
Apartmán s jednou ložnicí má cca 50 m², stejné vybavení jako studio, s jednou manželskou postelí, samostatnou postelí a rozkládací pohovkou, balkonem s výhledem na hory.
Apartmán Superior má cca 60 m², je stejný vybavením jako Apartmán s jednou ložnicí, má manželskou postel a dvě rozkládací pohovky, balkon s výhledem na hory a bazén.
Mezonet Standard s výhledem na hory má cca 95 m², nabízí dvě ložnice, 3 koupelny, 1 manželskou postel, dvě samostatná lůžka, 2 rozkládací pohovky, balkon s výhledem na hory a bazén.
Stravování
Beze stravy.
Sport a zábava
Přibližně 300 m od hotelu se nachází tenisový kurt (za poplatek), pronájem kol.

Cena zahrnuje
* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje místní turistickou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení po příjezdu, cena za pokoj a noc).
V období od března do října dle kategorie ubytování: Apartmány a hotely 1-2* 1,50 EUR, 3* 3 EUR, 4* 7 EUR, 5* 10 EUR.
V období od listopadu do února dle kategorie ubytování: Apartmány a hotely 1-2* 0,50 EUR, 3* 1,5 EUR, 4* 3 EUR, 5* 4 EUR.
Výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení. Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.