STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Casa Cook Mykonos

Řecko, Ostrovy, Mykonos, Ornos

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Casa Cook Mykonos

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Hotel pochází z roku 2004. Objekt hostům nabízí celkem 22 pokojů. Jsou rozmístěny v jedné hlavní budově a v 22 vedlejších budovách. Je zde úschovna zavazadel a hotelový sejf. Díky WiFi ve společných prostorách (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace a kavárna. Je tady také hezká zahrada. Je zde knihovna. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mají k dispozici parkovací místa (zdarma). Objekt nabízí transfer-servis, pokojovou službu a prádelnu. Je možné si půjčit kolo v půjčovně a projet se po okolí.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace. Většina pokojů má balkón nebo terasu. Je tady minibar. Ke standardnímu vybavení patří lednička. Hosté mají k dispozici sadu na žehlení. K základnímu vybavení patří televize a WiFi (zdarma). Pro hosty je na pokoji připravena domácí obuv. Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. V koupelnách najdou hosté vysoušeč vlasů a župan. V koupelnách najdou hosté kosmetické potřeby. Je možné rezervovat koupelnu s bezbariérovým přístupem.

Sport/zábava

Hotel nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Hosté si mohou zaplavat a osvěžit se v bazénu. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Je možné si objednat snídaně.

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa a MasterCard.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.