STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Fotini Penzion

Řecko, Ostrovy, Chios, Ios, Andros, Syros

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Fotini Penzion

Neoficiální popis ubytování

Popis
Penzion Fotini je příjmené čisté jednoduché ubytování v blízkosti pláže, které je vhodné pro nenáročné klienty hledající klidné prostředí.
Rychlý přehled
čisté ubytování v klidném prostředí ubytování s kuchyňským koutem příjemná rodinná atmosféra vhodné i pro rodiny s dětmi
Stručná poloha
150 metrů od pěkné oblázkové pláže taverny a kavárny v blízkém okolí hlavní město Chios 10 km
Poloha
Penzion Fotini se nachází v letovisku Agia Fotini, pouhých 150m od hezké oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, což uvítají rodiny s dětmi nebo slabší plavci. Pláž je vybavena lehátky a slunečníky (bez poplatku, povinná konzumace min 3€). Na nedalekém náměstíčku je několik taveren, kaváren a barů. Celkově se penzion nachází v klidné lokalitě skýtající pohodu a klid. Letiště je vzdáleno 9 km, stejně tak i hlavní město Chios, jehož návštěvu doporučujeme.
Pojmenování upoutávky 1
Pláž Agia Fotini
Popis upoutávky 1
Penzion je umístěn v blízkosti pěkné oblázkové pláže.
Vybavení hotelu
Penzion je posazen ve velmi mírném svahu, díky čemuž skýtá hezký výhled na moře i na celé okolí. Kulisu mu tvoří přírodní zeleň olivových hájů. V okolí penzionu je několik měnších ubytovacích zařízení, z převážné části ale tvoří jeho okolí otevřený nerušený prostor.
Vybavení pokoje
Penzion s příjemnou rodinnou atmosférou nabízí ubytování v účelně zařízených studiích a apartmánech. Jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací (poplatek), TV, trezorem a WiFi připojením, kuchyňským koutem se základním vybavením k přípravě jídel a nápojů, mají balkón nebo terasu s posezením. Apartmány (pro 2-4 osoby) jsou v prvním patře, studia (pro 2-3 osoby) jsou v přízemní části.
Pojmenování zařízení 1
Studio pro 2-3 osoby
Popis zařízení 1
Jsou vybavena sociálním zařízením se sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací, TV, trezorem a WiFi připojením, kuchyňským koutem se základním vybavením k přípravě jídel a nápojů, mají balkón nebo terasu s posezením.
pojmenovani_zarizeni_2
Apartmán pro 2-4 osoby
popis_zarizeni_2
Jsou vybavené sociálním zařízením se sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací, TV, trezorem a WiFi připojením, kuchyňským koutem se základním vybavením k přípravě jídel a nápojů, mají balkón nebo terasu s posezením.
Stravování
Ubytování je standardně nabízeno bez stravy. Možnost dokoupení stravování: večeře 500 Kč/noc, polopenze 750 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.
Náš názor
Jednoduché ubytování rodinného typu, které Vám nabídne dostatek prostrou. Jeho výhodou je umístění v okolní zeleni s minimem dalších ubytovacích zařízení v přímém okolí. Dalším plusem je snadná dostupnost pláže a v neposlední řadě ubytování ve studiích a apartmánech s vlastním kuchyňským koutem. Ubytování je vhodné i pro rodiny s 1-2 dětmi.
Cena letecky/osoba zahrnuje
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku, komplexní cestovní pojištění.
Povinné příplatké letecké dopravy
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 1,50 Eur, 3* hotely 3,00 Eur, 4* hotely 7 Eur, 5* hotely 10 Eur.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.