STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Grecian Castle

Řecko, Ostrovy, Chios, Ios, Andros, Syros

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Grecian Castle

Neoficiální popis ubytování

Popis
Stylový hotel s art prvky interiérů i exteriérů, s vysokou úrovní služeb a skvělým umístěním nedaleko pláže.
Rychlý přehled
stylový art hotel stravování přímo v areálu bazén s barem snadná dostupnost centra
Stručná poloha
pláž 150 m centrum hl. města 1 km letiště 2.5 km
Poloha
Hotel Grecian Castle se nachází pouhých 150 metrů od pláže Bella Vista a 1 km od hlavního města Chios. Nákupní možnosti, stejně jako další turistické služby, Vám nabídne již bezprostřední okolí. Najdete zde taverny, bary i obchůdky. V rozmezí do 1 km od hotelu se nabízí i řada zajímavostí jako např. Archeologické muzeum Chios, historické centrum hlavního města aj. Letiště je vzdáleno 2.5 km. U hotelu je zastávka místní dopravy, kterou se lze snadno dopravit do dalších zajímavých lokalit ostrova Chios.
Pojmenování upoutávky 1
Bazén
Popis upoutávky 1
Příjemné posezení u pool baru.
Vybavení hotelu
Elegantní a stylový hotel (postavený v roce 1996, renovovaný v roce 2011) je sám o sobě malým uměleckým dílem. Budovy jsou zdobené slavnými tradičními stíranými vzory, jinde zase malbami ornamentů různých typů. K dekoraci je hodně používaný místní hnědý a okrový Bohatě zdobené jsou i interiéry, najdete zde řadu art prvků a doplňků, restaurovaný starý nábytek působící velmi vznešeně, zdi v tlumených příjemných barvách. Prostorný areál je z velké části dlážděný, zdobený řadou amfor a jiných doplňků a celý je osázen příjemnou zelení a květinami všech barev. Celkově kombinace toho všeho působí umělecky a unikátně. Areál je tvořen šesti 1-2podlažními budovami umístěnými v zahradách protkaných dlážděnými chodníky. Uvítá Vás stylová recepce s lobby v hlavní budově. K dispozici budete mít hotelovou restauraci Pirgos podávající vybrané pokrmy místní i mezinárodní kuchyně (slouží jako snídaňová v dopoledních hodinách, obědy a večeře a´la carte) a k posezení venkovní pool/snack bar s terasami. Využít můžete hotelový sladkovodní bazén (100 m2) obklopený sluneční terasou s lehátky a slunečníky (v ceně, na veřejné pláži za poplatek). U recepce lze sjednat různé služby a programy: kadeřník, prádelna, pronájem vozidel nebo jízdních kol, programy na míru aj.).
Vybavení pokoje
Stylový hotel, s celkovou kapacitou 69 pokojů a suit, nabízí eleganci i v ubytování. Všechny pokoje a suity mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, hygienické sety, klimatizaci, WiFi připojení, SAT/TV, telefon, trezor a minibar (poplatek), balkón nebo terasu. Dělí se na kategorie: pokoje Classic (18 m2) a Superior (22 m2) s kapacitou 2-3 osoby a výhledem na okolí nebo na moře a suity Premium (vybavení uměleckým masivním nábytkem a doplňky) s výhledem na zahrady nebo na moře.
Pojmenování zařízení 1
Standardní pokoj
Popis zařízení 1
Pokoje mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, hygienické sety, klimatizaci, WiFi připojení, SAT/TV, telefon, trezor a minibar (poplatek), balkón nebo terasu.
pojmenovani_zarizeni_2
Superior pokoj 2 osoby s možností 1 přistýlky
popis_zarizeni_2
Pokoje mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, hygienické sety, klimatizaci, WiFi připojení, SAT/TV, telefon, trezor a minibar (poplatek), balkón nebo terasu.
Stravování
Snídaně nebo polopenze.
Náš názor
Hotel je doslova oázou vkusu a důrazu na detaily. Nabízí řadu služeb na skutečně vysoké úrovni, uplatňuje osobní přístup ke každému z jeho návštěvníků. Udržované zdobené zahrady pocit oázy pouze umocňují. Ačkoliv neleží přímo u pláže, svým stylem Vám toto hravě vynahradí. Oceňujeme unikátnost, úroveň, velmi hezké pokoje a studia, areál bazénu s příjemným barem. Vřele doporučujeme.
Odkaz na WWW
https://greciancastle.gr/
www odkaz popis 1
www.greciancastle.gr
Povinné příplatké letecké dopravy
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 1,50 Eur, 3* hotely 3,00 Eur, 4* hotely 7 Eur, 5* hotely 10 Eur.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.