STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Paras Sun

Řecko, Ostrovy, Rhodos

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Paras Sun

Neoficiální popis ubytování

Umístění

Hotel má výhodnou polohu v klidné části letoviska Ialyssos a zároveň se nachází v blízkosti centra této vesnice (cca 900 m). Jsou zde bary, restaurace, obchody a také půjčovny aut, čtyřkolek a skútrů, které vám umožní prozkoumat i ty nejvzdálenější kouty ostrova. V Ialyssosu je také autobusová zastávka, odkud se dostanete do hlavního města ostrova Rhodos - přibližně 7 km. Objekt se nachází přibližně 11 km od letiště.

UPOZORNĚNÍ: Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 1,50 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

.

Pláž

Studia se nacházejí přibližně 600 m od oblázkové, štěrkové veřejné pláže. Průchod na pláž přes ulici.

.

K dispozici pro hosty

Postaven byl v roce 2001, v roce 2015 prošel rekonstrukcí a skládá se ze dvou budov zasazených do rozlehlé zahrady. Jeho součástí je sladkovodní bazén a brouzdaliště pro děti. Hosté mohou za poplatek využívat bar u bazénu, který je otevřen od 8:30 do 24:00. Hostům je k dispozici také trezor na recepci (za příplatek cca 15 EUR/týden), internetová kavárna (za příplatek), Wi-Fi připojení - v baru zdarma.

Pro děti: brouzdaliště, samostatné menu, dětská židlička v restauraci.

Internet

V objektu je k dispozici Wi-Fi v baru (v ceně).

Catering

Kontinentální snídaně: čaj, káva, pomerančový nápoj, mléko, toast, máslo, džem. Další jídla lze zakoupit na baru. Za příplatek možnost polopenze.

.

Sportovní a animační program

Žádný sportovní a zábavní program.

Místní kategorie

**

Podle našeho názoru

Studia doporučujeme méně náročným zájemcům se skromnějším rozpočtem. Poloha objektu poskytne hostům klidnou, odpočinkovou dovolenou a krátká vzdálenost od centra města Ialyssos umožní přístup k mnoha dalším zajímavostem.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.