STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Pegasus

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Pegasus

Neoficiální popis ubytování

Proč právě sem
  • Ubytování v tradičním stylu
  • Klidné a přátelské prostředí
  • Přímo u pláže
Poloha
Poklidná vesnička Acherounes se nachází západním pobřeží ostrova a najdete zde pouze ubytování se studii/apartmány. Přímo v místě funguje jedna taverna s širokou nabídkou místních pokrmů. Obchody a další možnosti zábavy jsou v nedalekém přístavním městečku Linaria (vzdálenost cca 1,5 km, cca 15 minut chůze podél silnice).
Vybavení a služby
Dvě vily a samostatně stojící bungalov jsou situovány v udržované zahradě, kterou od pláže odděluje pouze málo frekventovaná pobřežní komunikace. V zahradě je umístěno několik lehátek, kde je možné relaxovat ve stínu palem, nachází se zde také sprcha a parkoviště.
Ubytovaní
Všechny ubytovací jednotky jsou zařízeny v tradičním ostrovním stylu. Mezi vybavení patří kuchyňský kout s ledničkou a základním nádobím, klimatizace, fén, Wi-Fi připojení a balkon nebo terasa s posezením a výhledem na moře (částečně zastíněný zelení). Bungalov je samostatná přízemní budova postavená na okraji zahrady, blíže k pláži a příjezdové komunikaci.
Stravování
Bez stravování.
Pláž
Přímo před areálem se nachází krásná přírodní oblázkovo-písečná pláž s průzračně čistým mořem. Na pláži je možnost pronájmu lehátek a slunečníků (za poplatek, nebo se slevou v případě konzumace v taverně). V blízkém okolí se nacházejí další malé přírodní pláže.
Vzdálenosti
Pláž: cca 50 m (průchod přes zahradu)
Městečko Linaria: cca 1,5 km
Město Skyros/Chora: cca 8,8 km
Letiště: cca 22 km
Poznámka
Povinná pobytová taxa: 1,50 € za studio/apartmán a noc. Poplatek je účtován za celý pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.

V případě letu na Skyros je maximální váha odbaveného zavazadla v rámci ceny zájezdu 15 kg/osoba.
Cena zahrnuje
letenku Praha - Chios - Skyros - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle popisu, služby delegáta CK
Volitelné doplatky
cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu
Dítě do 2 let (0 - 1,99): 990 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.