STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Porto Analipsi

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Porto Analipsi

Neoficiální popis ubytování

Popis
Příjemné ubytování rodinného typu v poklidné lokalitě bez hluku velkých resortů. Výhodou je umístění přímo u pláže s pozvolným vstupem do moře.
Rychlý přehled
rodinný styl ubytování prostorná studia s kuchyňkou výhled na moře
Stručná poloha
50 m od pláže centrum letoviska 15 min nákupní možnosti v nedalekém okolí
Poloha
Rodinný penzion Porto Analipsi svojí polohou přímo u pláže (50 m, pozvolný vstup, vhodné i pro děti a neplavce) a zároveň nedaleko rušnějšího centra letoviska Analipsi je výtečným cílem ke strávení příjemné dovolené kombinující pobyt u moře a zároveň poznávání zajímavých okolních míst. Nedaleké letovisko skýtá dostatek nákupních příležitostí, velkou řadu taveren, kaváren a dalších turistických lákadel. Díky místní dopravě lze snadno navštívit i historicky zajímavá místa dané lokality.
Pojmenování upoutávky 1
Výhled.
Popis upoutávky 1
Je libo ranní kafe s výhledem na moře?
Vybavení
Jednoduché ubytovací zařízeních provedené v tradiční bílé barvě kombinované s modrou leží pouhých 50 m od pláže, ke které se dostanete chodníkem v přední části areálu pensionu (přes nefrekventovanou pobřežní komunikaci). Areál je posazen do zahrady s příjemnou zelení a pestrobarevnými květy. Mezi pozemkem a pláží u místní komunikace je stromová alej skýtající ochranu před větrem. Výhodou areálu je, že v sousedství nejsou žádné velké ubytovací komplexy.
Vybavení pokoje
Účelně a jednoduše vybavená pokoje a studia mají sociální zařízení se sprchou, klimatizaci, Wi-Fi připojení, balkón nebo terasu s výhledem na moře s venkovním posezením. Studia mají kuchyňský kout se základním vybavením k přípravě pokrmů a nápojů.
Pojmenování zařízení 1
Pokoj pro 2 osoby.
Popis zařízení 1
Účelně a jednoduše vybavená pokoje a studia mají sociální zařízení se sprchou, klimatizaci, Wi-Fi připojení, balkón nebo terasu s výhledem na moře s venkovním posezením. Studia mají kuchyňský kout se základním vybavením.
pojmenovani_zarizeni_2
Studio pro 2 osoby.
popis_zarizeni_2
Účelně a jednoduše vybavená pokoje a studia mají sociální zařízení se sprchou, klimatizaci, Wi-Fi připojení, balkón nebo terasu s výhledem na moře s venkovním posezením. Studia mají kuchyňský kout se základním vybavením.
Stravování
Vlastní.
Náš názor
Jednoduché rodinné ubytování pro nenáročné, které skýtá komfort výhledu na moře a bezprostřední blízkost pláže a zároveň snadnou dostupnost rušného centra letoviska a okolních zajímavostí. Hladáte-li dovolenou v místě s rodinnou atmoférou, bez davů turistů a hluku okolních resortů, budete na správné adrese.
Povinné příplatké letecké dopravy
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 1,50 Eur, 3* hotely 3,00 Eur, 4* hotely 7 Eur, 5* hotely 10 Eur.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.