STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Depandance Liptov: Léčebný pobyt Senior

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Depandance Liptov: Léčebný pobyt Senior

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Depandance Liptov: Léčebný pobyt SENIOR 4 noci
Informace Pobyt je určen pro osoby nad 60 let Pobyty na 2,3,4 noci mají nástupní dny neděle-středa Dítě do 6 let bez nároku na lůžko v ceně strava a vstup do bazénu Dítě 6-12 let

v ceně ubytování, plná penze,

1 léčebná procedura za noc (kromě neděle a svátků),

1 vstup do bazénu za noc dle výběru

(2 hod. venkovní / 1 hod. vnitřní bazén)

Depandance Liptov

Termální Lázně Lúčky se nachází v krásné horské krajině Chočských vrchů asi 14 km severovýchodně od města Rožumberok na rozhraní Liptova a Oravy. Klidné prostředí lázní je vhodné pro všechny, kteří touží po oddychu od každodenního rušného života.

Depandance Liptov*** je spojovací chodbou propojen s lázeňským hotelem Choč, s budovou Balneocentra, kde se podávají léčebné procedury, a s komplexem bazénů AQUA-VITAL Park. Klienti mají všechny služby pod jednou střechou.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat ve 2lůžkových pokojích s možností přistýlky, v apartmánech (zahrnuje obývací pokoj, ložnici) a rodinných pokojích. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, WC), kabelovou TV, ledničkou, telefonem, radiobudíkem, trezorem, fénem, Wi-Fi zdarma

Gastronomie

Stravování se podává přímo v jídelně hotelu. Snídaně, obědy i večeře jsou podávány formou bufetu.

Wellness centrum a lázně

V roce 2008 v lázních otevřeli nový, celoroční Aqua-Vital Park, jehož součástí je sedací bazén s léčivou termální minerální vodou s teplotou 36-38°C, rekreační bazén s teplotou vody 28-33°C s množstvím atrakcí (protiproud, vířivky, masážní trysky, chrliče vody..) a saunový svět (finská sauna, mentolová sauna, římská parní koupel, kneippův chodnik a tepidarium). K dispozici je také vnitřní bazén s minerální termální vodou o teplotě 33-35°C. Ve vitálním světě se používají přírodní silice, které svými účinky detoxikují organismus, posilují jeho přirozenou obranyschopnost a účinně chrání před nemocemi z nachlazení.Součástí Aqua-Vital Parku je Snack bar se širokou nabídkou jídel a nápojů.

V roce 2013 byl dále kompletně zrekonstruovaná dependance Liptov, kde přibylo nové wellness centrum se solnou jeskyní, infra i finskou saunou a jacuzzi se slanou vodou.

Zvířata

Pobyt s domácím mazlíčkem hotel ze zdravotních důvodů neumožňuje.

Parkování

Své vozidlo můžete zaparkovat u hotelu zdarma.

O lázních

Lázeňská léčba v Lúčkách využívá velmi efektivní balneologické metody léčby. Od roku 1950 se lázně specializují na léčbu ženských a onkologických onemocnění, léčbu pohybového ústrojí, nemocí z povolání, onemocnění trávícího ústrojí, poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí a poruchy dýchacích cest

Destinace

Lúčky se nacházejí v krásném horském prostředí Liptova a jsou vyhledávány díky příjemné rodinné atmosféře, kvalifikovanému personálu, odborné léčbě s dlouholetou tradicí, léčivé minerální vodě a také čistému vzduchu přesycenému vůní jehličnatých lesů. Léčivá voda pochází ze dvou vrtů a používá se v bazénech i v separátních lázních. Léčí se zde onkologické choroby, nemoci trávicího ústrojí, nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, netuberkulózní onemocnění dýchacích cest, nervové onemocnění, nemoci pohybového ústrojí, ženské nemoci, nemoci z povolání, osteoporóza.