STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hotel Park: Harmony pobyt 3 noci

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Hotel Park: Harmony pobyt 3 noci

Neoficiální popis ubytování

Hotel Park: Harmony pobyt 3 noci
Informace Dětské ceny nezahrnují procedury v ceně mají ubytování s polopenzí a vstup do bazénu Povinný příplatek za apartmán standard, studio 1120 Kč/pokoj/noc Povinný příplatek za rodinný apartmán LUX 800 Kč/pokoj/noc Povinný příplatek za rodinný apartmán LUX dvě ložnice 1120 Kč/pokoj/noc
Hotel Park

Hotel Park **** leží v tichém zákoutí malebného parku v blízkosti piešťanského lázeňského ostrova. Nachází se v největších a nejvyhledávanějších slovenských lázních - Piešťanech, které jsou proslulé kvalitou místních léčivých zdrojů, nádherným prostředím a naprosto unikátními bahenními zábaly. Lázně se zaměřují na léčbu revmatických chorob a jsou významným centrem kultury a rekreace. Exkluzivní poloha hotelu Park umožňuje užívat si klidu a relaxace a zároveň být na dosah společenského a lázeňského dění.

Ubytování

Hotel nabízí velmi komfortní ubytování v dvoulůžkových pokojích a apartmánech. K vybavení pokojů patří koupelna s fénem, župan, televize se satelitním přijímačem, telefon, minibar, bezpečnostní schránka, balkon, klimatizace a bezdrátové připojení WIFI. Na pokoji je možnost přistýlky. Rodiny s malými dětmi si mohou objednat dětskou postýlku.

Gastronomie

Prostorná Restaurace Park láká na kulinářské speciality domácí a mezinárodní kuchyně. U lahodné kávy s domácím koláčem nebo u osvěžujícího nápoje lze posedět v hotelové kavárně. Na 6. poschodí se nachází moderní SKY BAR, který nabízí široký výběr vín, destilátů či míchaných nápojů. Součástí Sky baru je také panoramatická terasa, odkud si hosté mohou užít západ slunce při skleničce dobrého nápoje.

Bazén

Hoteloví hosté mají k dispozici elegantní krytý bazén s teplotou vody 30 °C s přístupem na letní terasu s lehátky. Součástí je vodní gejzír a vodopád.

Wellness centrum

V hotelu se nachází saunový komplex s finskou saunou (80 - 100 °C), parní saunou (45 °C) a infra saunou (30-60 °C). Hosté si mohou vybírat s široké nabídky masáží včetně japonské Shiatsu, Ayurvedské olejové, reflexní, aromatické nebo masáže lávovými kameny či bahenních zábalů.

Léčebné procedury

Hotel Park je mimo jiné také ambulantním nestátním zdravotnickým zařízením a specializuje se na léčebné rehabilitace a balneologii. Garantem kvalitní péče je hotelový lékař spolu se svým týmem fyzioterapeutů. V nabídce lékařských procedur jsou lymfodrenáže, parafango zábaly, hydroterapie, elektroterapie, magnetoterapie, laseroterapie, oxygenoterapie, plynové injekce, kinezioterapie Feldenkrais metody (pohyb s uvědoměním) a další.

Sport a rekreace

V hotelu se nachází dobře vybavená posilovna a biliardový stůl. Okolí láká na příjemné procházky nebo nordic walking. Možnost zapůjčení jízdního kola za poplatek cca 8 EUR / den.

Zvířata

Pobyt s pejskem je možný jen na základě předchozí rezervace za poplatek 30 EUR/noc jen v pokojích standard. Na pokoji je možné mít jen jednoho pejska. Pobyt s pejskem je potřeba nahlásit při objednání pobytu.

Parkovné

Své vozidlo můžete zaparkovat na parkovišti za poplatek cca 3 EUR/ auto / noc.

Destinace

Lázně Pieštany jsou nejznámější a nejnavštěvovanější slovenské lázně. Patří také k nejteplejším a nejslunečnějším místům Slovenska. Piešťany leží uprostřed údolí řeky Váhu v nadmořské výšce 162 m.n.m. a kromě vlastního lázeňského centra tzv. Kúpeľného ostrova, nabízejí i možnosti sportovního vyžití v nedalekém jezeře Sĺňava a kulturní vyžití v městě Piešťany. Svým způsobem jsou lázně samy městem ve městě.

Lázně Piešťany nabízejí více než 60 různých léčebných procedur a metod. Základní procedury, využívající unikátní piešťanskou termální minerální vodu a proslulé sirné bahno, jsou odborně kombinovány s vodoléčbou, individuální a skupinovou rehabilitací, masážemi, uhličitou terapií, světloléčbou a dalšími specializovanými výkony a relaxačními procedurami.

Co musíte při návštěvě Piešťan určitě zkusit: proceduru "zrkadlisko".

Piešťany navštěvují klienti z celého světa již po více než dvě stě let. Vydatné termální a minerální prameny a proslulé sirné bahno se staly základem léčby chorob pohybového ústrojí, nervových chorob a nemocí z povolání.

Indikace:
• Degenerativní onemocnění pohybového aparátu
• Onemocnění páteře, kořenové syndromy vertebrogénneho původu
• Stavy po úrazech a operacích pohybového aparátu
• Skoliózy
• Chronická revmatická onemocnění, revmatoidní artritida, Bechtěrevova nemoc, stavy po reaktivních artritida
• Mimokĺbny revmatismus
• Polyneuropatie s paretickými projevy
• Stavy po meningoencefalitida a po koní
• Lehké hemiparéza a paraparézy cévního původu po odeznění akutního stadia
• Stavy po poraněních a operacích centrálního a periferního nervstva
• Roztroušená skleróza a jiná demyelinizační onemocnění ve stádiu bez ataku
• Syringomyelia s paretickými projevy, soustavně odborně léčení

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.