STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Brinje

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Brinje

Neoficiální popis ubytování

Hotel Brinje: Lyžařský pobyt se skipasem 4 noci
Informace Slevy a příplatky

Příplatek za oběd (formou bufetových stolů)

530,-- / dospělý / den

370,-- / dítě 3-14 let / den

Příplatek za dětskou postýlku

8 € / den *

* platí se na místě

Hotel Brinje

Hotel Brinje *** leží poblíž hotelů Planja a Rogla v lyžařském středisku Rogla 100 metrů od sjezdovek a 400 m od lanovky Uniorček. Nabízí komfortní ubytování, možnost využívat vnitřní bazén, wellness centrum se saunou, restauraci a vnitřní sportovní halu v sousedních hotelech a ideální polohu uprostřed rezortu. 17 km od hotelu se nachází termální lázně Zreče.

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v komfortně zařízených jedno, dvou a čtyřlůžkových pokojích. Ke standardní výbavě patří koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, TV, telefon a internetové připojení WIFI. Vyšší patra jsou dostupné výtahem.

Gastronomie

Snídaně a večeře se podávají v restauraci v sousedním hotelu Planja. Během dne můžete navštívit a la carte restauraci Old Hut, kavárny, stánky s rychlým občerstvením nebo bary v okolí.

Wellness

Hosté mohou využívat wellness centrum a bazén v sousedním hotelovém komplexu (Planja a Rogla).

Sport a rekreace

Milovníci aktivního odpočinku se mohou těšit na objevování okolní malebné přírody na kole nebo pěšky. V hotelech Planja a Rogla je hostům k dispozici půjčovna kol, stolní tenis, fitness centrum a vnitřní sportovní hala. Pravidelně se zde koná sportovní a animační program zahrnující večerní procházky se svítilnami, Nordic walking s průvodcem, hudební večery, kreativní workshopy pro děti nebo tržiště s místními produkty. V okolí hotelu najdete horolezeckou stěnu, tenisové kurty, nejvýše položenou krytou sportovní arénu v Evropě, multifunkční hřiště na házenou nebo basketbal, fotbalové hřiště, stezku v korunách stromů s 60 m dlouhou spirálovou suchou skluzavkou a horskou dráhu Zlodejevo.

Lyžařské středisko

Lyžařský areál Rogla, leží uprostřed malebné krajiny poblíž Mariboru. Patří mezi nejnavštěvovanější lyžařské areály s nejlepší kvalitou sjezdovek ve Slovinsku. Je vhodný pro rodiny s dětmi. Nabízí celkem 13 km sjezdovek různých úrovní v nadmořské výšce od 1050 do 1500 metrů, 24 km upravených běžeckých tratí, dvě lanovky a 11 vleků. Nejdelší sjezd Jurgovo je 1,3 km dlouhý. Díky unikátnímu mikroklimatu lze zde lyžovat minimálně 100 dnů v roce. Kromě upravených sjezdovek se můžete těšit na noční lyžování, jízdu se psím spřežením, zimní procházky v horách na sněžnicích, sáňkařskou dráhu a freestyle park. 12 km od rezortu se nachází známé termální lázně Zreče. K lázním pravidelně jezdí skibus.

Mapka lyžařského střediska

Zvířata

Domácí zvířata nejsou v hotelu povolena.

Parkování

Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat před hotelem nebo za poplatek € 10 za den v garáži

Destinace

Rogla je zaniklá vesnice v horském sedle pohoří Pohorje. Vesnice své jméno získala podle nedaleké hory Rogla, na které byla v roce 1934 postavena dřevěná rozhledna. V roce 1956 rozhledna získala ocelovou konstrukci. Dnes je Rogla vyhlášeným horským celoročním rezortem, klimatickými lázněmi a sportovním střediskem. Krásná okolní krajina vybízí k procházkám, kratším túrám a cyklovýletům. Další významnou atrakcí místa je stezka v korunách stromů, která skýtá nádherné výhledy na Julské Aply, výhledy na Pohorje i do údolí k městečku Zreče. Více informací o lyžařském středisku Rogla najdete v lyžařském katalogu.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.