STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Aqua Hotel Bertran Park

Španělsko, Pevnina, Costa Brava a okolní letoviska, Lloret de Mar

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Aqua Hotel Bertran Park

Neoficiální popis ubytování

Popis
příjemný hotel s příjemným umístěním skýtajícím dostupnost jak pláže, tak nákupních možností a zábavy. Výhodou je možnost stravování formou all inclusive a rovněž možnost ubytování rodin s 1-2 dětmi.
Rychlý přehled
luxusní hotel exceletní služby skvěla nabídka pro rodiny části hotelu pouze pro dospělé
Stručná poloha
450 metrů od pláže 350 metrů od centra transfer z letiste cca 60 minut
Poloha
Aqua Bertran Hotel Park 4* se nachází v klidné části centra letoviska Lloret de Mar a to pouhých 450 od nejbližší písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Nákupní možnosti, stejně jako turistické atrakce, obchůdky, bary, restaurace a kavárny se hostům nabízí v přímém okolí hotelu. V nedalekém okolí se nachází celá řada zajímavých a turisty vyhledávaných míst - Camí de Ronda (4.2 km), oblíbené zahrady Santa Clotilde (1.9 km), hrad D'en Plaja (1.2 km), námořní muzeum (1 km), vodní a zábavní park Water World Lloret (2 km), pláže Fenals (1.2 km), Santa Cristina (2.7 km), Canyelles (3 km) a řada dalších. Do těchto, i vzdálenějších míst, se snadno dopravíte místní dopravou (zastávka 300 m od hotelu). Girona a letiště jsou vzdálené cca 30 km, mezinárodní letiště v Barceloně pak 80 km.
Popis upoutávky 2
.
Vybavení hotelu
hotelový komplex je tvořen hlavní 6podlažní budovou a další 4podlažní depandance. Ve vnitřních prostorách Vás uvítá vstupní hala s recepcí a výtahy. Dále jsou hostům k dispozici společenská TV místnost, konferenční business centrum (kapacita 30 osob), hotelová buffet restaurace, café/snack bar. Venkovní část (270 m2) má sladkovodní bazén a sluneční terasu s lehátky a slunečníky (v ceně). Před hotelem je soukromé parkoviště (pro hosty zdarma).
Vybavení pokoje
hotel s celkovou kapacitou 147 moderně a vkusně zařízených pokojů nabízí ubytování v pokojích typu Design (22 m2, kapacita až 4 dospělé osoby, Design Comfort a Premium (22-24 m2, kapacita 2 osoby) a suitách Junior (30-32 m2, kapacita 2 osoby). Všechny pokoje mají sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, TV, minibar, rychlovarnou konev, balkón nebo terasu.
Pojmenování zařízení 1
POKOJ STANDARD
Popis zařízení 1
vkusně zařízené pokoje typu Design (22 m2, kapacita až 4 dospělé osoby), Všechny pokoje mají sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, TV, minibar, rychlovarnou konev, balkón nebo terasu.
pojmenovani_zarizeni_2
POKOJ PREMIUM
popis_zarizeni_2
vkusně zařízené pokoje typu Premium (24 m2, kapacita 2), Všechny pokoje mají sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, TV, minibar, rychlovarnou konev, balkón se židličkami a výhled na bazén
pojmenovani_zarizeni_3
JUNIOR SUITE
popis_zarizeni_3
vkusně zařízené pokoje typu Junior suite (32 m2, kapacita až 4 dospělé osoby), tyto pokoje mají ložnici, šatnu, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, TV, minibar, rychlovarnou konev a francouzské okno s minibalkonem.
Stravování
polopenze formou bufetu, kromě hlavní sezony (červenec a srpen) je možno dokoupit plnou penzi nebo all inclusive
Cena autobus/osoba zahrnuje
7 (14) nocí s polopenzí, autobusovou dopravu, služby delegáta.
Cena u autobusové dopravy nezahrnuje
pobytové taxy.
Příplatky k autobusové dopravě
komplexní pojištění.
Cena letecky/osoba zahrnuje
7 (10,11,14) nocí s polopenzí, leteckou dopravu, transfery v místě, služby delegáta, letištní a bezpečnostní taxy.
Cena letecky nezahrnuje
navýšení palivového příplatku, pobytové taxy.
Příplatky k letecké dopravě
komplexní pojištění.
Poznámka k ceně vlastní dopravou
pobyty vlastní dopravou možné na vyžádání. Při vlastní dopravě sleva z autobusového zájezdu: dospělá osoba 2500 Kč, dítě 2900 Kč. Ceny na mimokatalogové pobyty si vyžádejte v CK.
Dopňující informace
pobytové taxy - Katálánsko - 1 Eur/osoba/den. Děti/mládež do 16,99 let tento poplatek neplatí. Platí se maximálně 7 nocí pobytu.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.