STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Katalánsko - Gourmetská Zastavení S Pobytem U Moře Let

Španělsko, Pevnina

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Katalánsko - Gourmetská Zastavení S Pobytem U Moře Let

Neoficiální popis ubytování

1. den
Odlet z Prahy, přílet do Španělska a transfer do hotelu na pobřeží Costa Brava/Maresme, ubytování v hotelu *** nedaleko pláže.
2. den
Snídaně, celodenní návštěva Barcelony - prohlídka barcelonské tržnice "La Boquería St. Josep", jedné z největších světových městských tržnic, "chrám gastronomie" podle Ferrána Adríá, na ohromné ploše, přímo v centru města na slavných Las Ramblas, se každý den scházejí ovocnáři, zelináři, řezníci, prodejci ryb a mořských plodů, aby nabídli čerstvé produkty místní ale i z celého světa svým zákazníkům, nádherně naaranžované zboží láká ke koupi a k okamžitému ochutnání - k tomu jsou na tržnici připraveny malé pultové restaurace, kde vám připraví ve chvilce úžasné pokrmy z čerstvých ryb a plodů moře, procházka po Barceloně - Plaza Catalunya, gotická čtvrť, katedrála Santa Eulalia, oběd v typické barcelonských restauraci v přístavu Port Olímpic (katalánská mediteránní kuchyně, pica-pica mariscos, paella, fideua, arroz negro), po obědě individuální volno k dalším procházkám, návštěvě úžasného podmořského akvária, návrat do hotelu, večeře v hotelu.
3. den
Snídaně, odjezd do Sant Sadurní d´Anoia, nejdůležitějšího městečka kraje Penedés, kde rodina Ferrer Bosch pro nás již od roku 1914 připravuje ta nejlepší vína šampaňského typu - cavas. Značka Freixenet a jejich Gran Carta Nevada, Carta Nevada Reserva, Gran Cordón Negro, Cordón Negro Reserva a další produkty jsou již i u nás velmi známé a oblíbené. Čeká nás velmi pěkná a zasvěcená exkurse po celém historickém i moderním provozu, jízda vláčkem rozlehlými sklepy, a pak ochutnávka, ve viniční prodejně budeme moci učinit zajímavé nákupy z opravdu přebohatého výběru místních vín a výrobků s vínem spojených. Oběd v místní typické restauraci a ochutnáme zase jinou katalánskou kuchyni, založenou na zajímavé úpravě kvalitních mas, přípravě typických embutidos. Prohlédneme si vinné sklepy slavné značky Torres dodávající vína na stůl samotné královské rodině, návrat, večeře v hotelu.
4. den
Snídaně, odjezd do Girony, historického centra Katalánska, kde si prohlédneme katedrálu, projdeme se po úžasných hradbách Starého města, potěšíme se pohledem na domy na nábřeží řeky Oňar a uvidíme i pěkně zachovalé Židovské město, odjezd do Peratallady, kouzelného středověkého městečka, kde navštívíme typickou místní restauraci, kde si pochutnáte na naprosto delikátních tapas - menších porcích různých jídel tak typických pro Španělsko a tedy i Katalánsko, zastávka v Lloret de Mar, kde si projdete velikou prodejnou vín a katalánských embutidos, olivových olejů a jiných specialit, večeře v hotelu.
5. den
Snídaně, volný program - koupání a odpočinek na plážích letoviska, odjezd do Lloretu de Mar, kde navštívíme místní vyhlášenou restautraci CAN SABATA, abychom ochutnali další skvělé produkty středomořské kuchyně, odpoledne budeme pokračovat do Tossy de Mar, jednoho z nejkrásnějších letovisek na pobřeží Costa Brava (Villa Vieja - opevněná část Tossy - hradby z 12. a 13. stol. s obrannými věžemi, centrum s domy z 14. až 17. stol., kostel Sant Vincenc, Museo Municipal s díly moderního umění - Marc Chagall), po procházce návrat do hotelu, večeře v hotelu.
6. den
Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře v hotelu.
7. den
Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře v hotelu.
8. den
Snídaně, dle letového řádu transfer na letiště a odlet do ČR.
Cena zahrnuje - program A
 • 7 ubytování v hotelu ***,
 • 7 polopenzí,
 • leteckou přepravu Praha/Španělsko/Praha,
 • letištní taxy a poplatky,
 • transfer do/z hotelu,
 • dopravu autokarem (mikrobusem) po Španělsku dle programu,
 • 4 x oběd s nápoji v restauracích dle programu,
 • prohlídka sklepů v Sant Sadurní s degustací,
 • prohlídka sklepů značky Torres,
 • služby českého průvodce,
 • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje - program A
 • cestovní pojištění včetně storna zájezdu,

 • předpokládaná částka na další vstupy cca 50 EUR,
 • fakultativní služby, pobytová taxa, místní doprava,
 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
Obecný popis
Barcelona: tržnice La Boquería St.Josep (chrám gastronomie) - Plaza Catalunya - gotická čtvrť - katedrála Santa Eulalia - restaurace v přístavu Port Olímpic (katalánská mediteránní kuchyně, pica-pica mariscos, paella, fideua, arroz negro) - Sant Sadurní d´Anoia šampaňské vína "cavas" - Freixenet (Gran Carta Nevada, Carta Nevada Reserva, Gran Cordón Negro, Cordón Negro Reserva) - vinné sklepy Torres - Girona - Peratallada (tapas) - Lloret de Mar (prodej vín a katalánských embutidos) - speciality středomořské kuchyně - ryby, mariscos - Tossa de Mar (Villa Vieja, kostel Sant Vincenc, Museo Municipa)
Ubytovaní

Ubytování je zajištěno na pobřeží Costa Brava/Costa Maresme, v hotelu*** nedaleko pláže, ve 2lůžk. pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce.

Stravování
Polopenze a 4 obědy v typických místních restauracích dle programu
Povinné poplatky na místě
pobytová taxa

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.